Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől nőtt hirtelen, ilyen...

Mitől nőtt hirtelen, ilyen nagyra a kutyám?

Figyelt kérdés
Beagle szuka kiskutyám 4 hónapos, de már most elérte a 33centis marmagasságot! Mivel a beagle elfogadott marmagassága 30-40centi kíváncsi lennék hogy a kutyám meddig fog még nőni! Vagy lehetséges, hogy most hirtelen megnyúlt és a későbbiekben már kisebb lendülettel fog növekedni? Igazából ez csak kíváncsiság, mert a méretétől függetlenül imádom!!!!:)
2009. máj. 12. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de biztos hogy beagle? Ha nincs törzskönyve akkor esélyes hogy egy keveréket vettél.
2009. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb 6-7 hónapos koráig nő ebben ütemben, aztán még fél évig lassabban. Biztos beagle?
2009. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem Beagle harrier véletlenül?

[link]

2009. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Harrier nagyon kevés van az országban (így nagyon drága is) és a kérdező beaglenek vette a kutyát.
2009. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát beagle-nek vettem és a szülei törzskönyvesek de mintha ők is nagyobbak lettek volna az átlagnál!:D Neki nincs törzskönyve de az állatorvosunk is azt mondta, hogy nem keverék, szóval nagy baki nem lehet a törpében!:D

Eddig minden kutyám nagyobb volt az átlagnál...:D Lehet én vagyok a ludas!:D

2009. máj. 12. 12:57
 6/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem a harriert is de ennyire nem nyúlánk testalkat!:D Sőt ennél azért jóval kisebb!:D
2009. máj. 12. 13:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a szülei törzskönyvesek, de mivel te nem kaptál törzskönyvet, valószínű nem tenyésztők, nincs kennelnevük, nem is tudtak volna törzskönyvet adni.


Lehet, hogy a szülők se mentek volna már át a tenyészszemlén, mert túl nagyok és azért lett ilyen törzskönyv nélküli.

(Nem testvérek, rokonok véletlenül a szülők? Láttad azt a törzskönyvet?)

2009. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a nem megfelelő táplálék nyújtotta meg ennyie. Speciális kölyöktápot kap?
2009. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A törzskönyvek hivatalosak voltak! Ezt láttam is, anélkül nem mentem volna bele a dolgokba! Mivel beagle-el még nem volt dolgom, ehhez a fajtához annyira nem értek (fajtajellemzők stb.), de nem az volt a célom, hogy tenyésszem vagy kiállításra vigyem, ezért nem volt fontos hogy ő is törzskönyves legyen! Őt kedvencnek, társnak vettem, mert már nagyon rég vágytam egy saját kutyára!:) Így annyira nemis fontos, hogy keverék-e vagy nem, csak beteg ne legyen!!! Ezért vagyok kiváncsi mások véleményére is!:)
2009. máj. 12. 13:34
 10/13 A kérdező kommentje:
Kölyöktápot kap tőlem! Nagymamámékkal élek egy telken és így sajnos nem tudom behatárolni, hogy ők mit adnak neki amíg én nem vagyok otthon! Megnőhet ettől is hirtelen? Mert akkor lehet rátapintottál a problémára...:D
2009. máj. 12. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!