Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedvenc állatos filmed?...

Kedvenc állatos filmed? Mindegy milyen ( kutyás. Stb)!

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:

- Bogaras Joe

-Alf

- Garfield

-kutyák-macskák

-

2011. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Balto, Kutyahideg, Vasakarat, meg minden husky-s film... áá nem vagyok mániás.:D

Ezüst nyil, Hachi a leghűségesebb barát. mert az akita a 2. számú kedvenc.:)

de egyébként minden állatos filmet meg állatot szeretek, szóval nekem jöhet bármi.

2011. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is imádom a kutyás filmeket, előző hozzászólok majdnem mindent elmondtak, azonban van egy szintén japán film, az a címe, 10 promises to my dog, szerintem ez a legszebb. :) Ha szereted a Golden Retriever-t, akkor mindenképp nézd meg... ezen kívül a Kutyaszálló, Szellemes kutyakölykök, satöbbi.

Egyébként a legjobb kutyás filmeket egyértelműen a japánok csinálják, pl.: a Hachi.

Az örökzöld Úton hazafelé pedig mindig kedvenc marad! :D

2011. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj a Úton hazafelé-t én is nagyon szeretem.:D
2011. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A paripa

Nagy kedvencem, főleg hogy igaz történet alapján készült.

2011. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
frakk
2011. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lizaa ***** válasza:
100%

Marley meg én (sírtam a végén)

Hachiko (sírtam a végén)

Kutyaszálló


Rengeteg mondani valójuk van sztem ezeknek a filmeknek :)

Amiket kedvelek de nem a kedvencek:

101Kiskutya (1996-os változat)

Suzy és tekergő mese

Balto

Lassie

Beethoven

2011. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hachiko, Kutyahideg...
2011. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagy kedvencem a Repülj velem, igaz történet alapján készült. Nagyon megható! Pedig nem különösebben rajongok a madarakért, de ez a film úgy meg van csinálva, hogy minden elismerésem a készítőinek, szereplőinek!

A másik kettő a Benji, az üldözött, a Sammy, a bajkeverő fóka - gyerekkorom kedvenc filmjei.

Tetszett még a Flicka, a Phar Lap, A Paripa, A lány és a Grand, a Kemény lecke és a Vakvágta a jövőbe - ezek lovas filmek. Kutyás közül a Hachiko, a Nikki, észak vad kutyája (ajánlom a természetfilmek és az északi kutyák kedvelőinek is), és Homoki Nagy István természetfilmjei. Ő aztán tudott valamit, a mai, komoly kamerákkal felszerelkezett filmesek is tanulhatnának tőle, az ő alkotásait átjárja egy olyan érzés, hangulat, ami egészen szívet melengető. Látszik, hogy tényleg szereti a természetet, az állatokat.

2011. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 diagnostic ***** válasza:
Betyár a hűséges tolvaj, Niki az észak vad kutyája, Ebadta kutyakölykök. Ezek mind régebbi filmek,de érdemes megnézni őket,mert nagyon jók.
2011. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!