Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után változtatta...

Ivartalanítás után változtattatok az étrenden?

Figyelt kérdés

1,5 éves dobermann szukám szerdán lett ivartalanítva. A doki arra hívta fel a figyelmemet, hogy ezután figyeljek az étkezésére, mert az ivartalanított kutyák hajlamosabbak az elhízásra.

Eddig Happy Dogot kapott, most már esetleg a "Light" Happy Dogot kellene adnom neki?

Persze lehet, hogy túllihegem a dolgot...


2011. nov. 21. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit, hogy a sport tápot simára váltottam.
2011. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, többet adok, alig bírom felhízlalni. Bár lehet hogy ez egy oltári nagy kivétel.
2011. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Kutyája válogatja. Az öreg kanom például ivartalanítás után soványabb lett, előtte folyton fogyókúráztattam. Egy szukám van, akinek kevesebbet kell adni, de ő alapból kevésbé mozgékony.
2011. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ivartalanítás után én is kipróbáltam az éppen aktuális táp light változatát, aztán rájöttem, hogy semmi értelme, mert a kutya nem akart többet enni, és nem kunyerált ugyan úgy, ahogy az ivartalanítás előtt. A mozgatásra kicsit jobban figyelek, de min
2011. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
den maradt a régiben.
2011. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. nov. 23. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!