Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó ajándékba?

Tacskó ajándékba?

Figyelt kérdés

Szeretném elajándékozni 2 hat éves, nőstény tacskómat, mert nem tudom őket ellátni. Sajnos olyan helyzetbe kerültünk,, hogy nem tudjuk megoldani a helyzetet másképp.

Menhely is szóba jöhet, de nem tudom, milyen módon kerülhetnének be ilyen helyre.


2011. nov. 25. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:( ez elég szomorú ...hogy birod ki? mind1 először hirdesd meg vaterán, expresszen,jófogáson mielőtt olyan helyre adod ahol pár hónapon belül el is altathatják....
2011. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Készíts róluk képeket, és hirdesd őket fórumokon, pl. a netboardon! És írj a tacskómentésnek is, hogy kitegyék őket a közvetítettekhez, és kérd meg őket, hogy küldjék be az allatok.info-ra (szintén képpel, ez nagyon fontos, fotó nélkül szinte esélytelen):

[link]

2011. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hirdesd interneten, ahol tudod! (facebook, iwiw, twitte, myvip, kiskutya.hu, jófogás.hu, vatera, aprod.hu) Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél! :(
2011. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

van dohányos a családban?

élvezeti cikkek fogyasztása?...


két tacsi etetése azért nem a világ!...


nem hiszem el, hogy 6 évet lehúznak mellettetek, erre eszetekbe jut megválni tőlük!


Tudom, hogy nagyon szar a helyzet, de azt a pár forintot igazán nem hiszem, hogy nem tudnátok megspórolni magatokon, ha nagyon akarnátok...

2011. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Drágaságom!

nincs dohányos a családban, soha nem iszunk alkoholt, üdítőt sem, max. szörpöt, nem kávézunk stb-stb...

Ne az én zsebemben turkálj!

Én nem agyon akarom csapni és jól van, hanem próbálok kiutat találni szorult helyzetünkből.

Egyszer talán te is meg fogod tudni érteni ezt a dolgot, sőt, szinte biztos vagyok ebben!!!

2011. nov. 26. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

képzeld, nagyon is megtapasztaltam, milyen, amikor te nem eszel, de a kutyádnak jut.


1 menhelyi kutyám van, és 2 utcáról befogadott.

egyedül élek, tanuló vagyok.

a bevételi forrásomat ne is firtassuk.

sokszor van, hogy a barátaim az otthoni maradékot hozzák át nekem, nagyon rendesek, belátom, nélkülük nagyobb sz.rban lennék.


a 3 kutyám a mindenem, szerencsére annyira rendes dokim van, hogy anyagárért olt, chipez, ivartalanít, miegyéb...


volt, amikor kicsit rosszabbul alakult a hónapom, és egyszerűen nem volt pénzem elég kutyakajára... eladtam a 16. szülinapomra nagyimtól kapott arany nyakláncot és karkötőt.


mára kicsit jobb a helyzet, adódott egy picit jobb munka.


ez a kritikus időszak 2 évig tartott.


figyelj nem bántani akarlak, csak azt mondom, hogy mindent lehet, csak akarni kell.

2011. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!