Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, könyörgöm valaki...

Mit tegyek, könyörgöm valaki adjon tanácsot?

Figyelt kérdés
Van tesómnak egy kutyája, és egyszerűen nem bírok pihenni tőle..folyamatosan ugat, legjobban éjszaka szeret, még akkor is ha nem ugat neki vissza más kutya...próbáltuk megoldani egy kis kerítéssel, hogy ne tudjon az ablakom alatt ugatni mint eddig, de pár napja átváltott a bejárati ajtó előtti ugatásra, és ugyan úgy hallom...egyszerűen nem bírok pihenni, teljesen kivagyok idegileg, már attól idegeskedek, hogy ha lepihenek mikor kezd rá megint az ugatásra...mit csináljak? (van neki egy testvér kutyája az is hasonló kaliber, de azt elzárták..., de mi nem nagyon merjük elkeríteni, mert már nem egyszer próbált átmászni kis réseken amikor egy darabig be volt zárva, és be is szorult....)
2011. nov. 28. 01:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
de mondjuk ha elkerítenénk akkor is folyamatosan ugatna, szóval az sem megoldás....
2011. nov. 28. 01:08
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Zárd be vmi hangszigetelő dobozba. Vagy fáraszd le magad és akkor nemigen fog zavarni. Esetleg verd meg hogy ne ugasson.
2011. nov. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Füldugó, de még jobb, ha beengeditek a házba.
2011. nov. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Vegyél füldugót, nekem is az van, a szomszéd kutya ugatására se kelek fel, sőt még a fűkaszára se :D Azt hiszem 90 Ft a 3M féle :) 21L
2011. nov. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Fuldugó -val mást se hallasz meg ha baj van.

Pl.: tűz, betörő, vagy akármi

Mint amikor a filmekbe zenét hallgatnak fülessel és nem hallják hogy ott van a gyilkos.

2011. nov. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
90%
Utolsó, nem nézel túl sok filmet? :-)))
2011. nov. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Bármi megtörténhet, jobb óvatosnak lenni :D

de komolyan. :)

2011. nov. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Mondjuk van benne valami :) Egyszer a füldugó miatt nem keltem fel az ébresztőórára. De legalább jót aludtam! :D
2011. nov. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

És még ez a legkisebb baj :D

Képzeld el mik történhettek volna még :D

2011. nov. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szólj rá határozottan. Nem egyszer kell csinálnod, de menni fog. Ha mást nem, adj neki egy kis nasit, nem kell nagy valamit, egy szelet kenyér, csont, vagy valami maradék. Nem hal bele, és ha pl. egy nagy csontot adsz neki, az lefoglalja egy darabig. Vagy játsz vele, sétáltasd. Én már annyira megszoktam, hogy észre sem veszem. Viszont ha fáj a fejem, akkor nagyon érzékeny vagyok rá. Ezeket a módszereket szoktam alkalmazni akkor, és hatni is szoktak.
2011. nov. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!