Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyörgöm 1 jó tanácsot! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörgöm 1 jó tanácsot! Mit tegyek, ha beleszerettem? Én hülye. Tudom, h nem kéne 2 ok miatt is.

Figyelt kérdés

1 ok: van barátnője 2 és fél hónapja vannak együtt.

2 ok:egy suliba járunk, de msn-en ismerkedtünk össze. Egy ideig azt hittem, h lehet vmi, de aztán...lett barátnője.

Most elkezdödött a suli. Nem köszön nekem a folyóson, bár bevallom, h próbálom kerülni a tekintetét.

Én voltam a hülye, hisz ő egy nagyon jó srác, tökéletes. Én meg... hagyjuk inkább. De ez vmi borzasztó érzés. Mit tegyek?

Segítsetek könyörgöm!!!!


2009. szept. 18. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Ha nem köszön az elég bunkó, ha te kerülöd, akkor mit is akarsz? Volt itt valamiről szó közöttetek, vagy csak te szerettél volna, de titokban, szóval sosem említetted. Ha egyáltalán nincs esélyed, ne emészd magad, lépj túl rajta, foglald el magad.
2009. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam el neki, h mit érzek, de szerintem rájött. Am meg egy iszonytosan kedves , figyelmed srác. És azért kerülöm, mert félek...
2009. szept. 18. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kedves, figyelmes, akkor minek kerülöd. Nem fog ujjal rád mutogatni és nevetni. Ha rájött, hát ez van. Nem kell szégyellni.
2009. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nyilván ha megérezte h valamit akarsz akkor tartózkodik tőled mert nem hiáynzik neki h hazavágjad a meglévő kapcsolatát, szóval felejtsd el. Én is volt h csoporttársnőmbe estem bele, ráadásul neki is sokára épp alakult valami komoly, bár elsőre nem tűnt fel h síkhülye mert kicsit elvakultam, na most kínlódtam pár hetet talán 1 hónapot, aztán helyreraktam a dolgokat. Különben sokat segít ilyenkor ha mások közt forogsz és igyekszel mást találni, akkor hamarabb megy.

Sajna ez egy ilyen műfaj, legtöbbször abba esünk bele akiről kiderül h közel se olyan jógyerek vagy eleve esélytelen a dolog, jó mihamarabb megtanulni kezelni ezt a dolgot.

2009. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el,ha pedig összefutsz vele,légy mosolygós,kedves,és természetes!Ha tényleg udvarias,és kedves,nem fog kifigurázni,ettől ne félj!Szerintem többre értékeli,ha továbbra is kedves vagy vele,mint azelőtt,mintha látszódna rajtad a folyamatos görcsölés.
2009. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oké, akkor ezt próbálgatom a tükör előtt. Egy kis mosoly egy szia és kész. ennyi!

Mást fogok keresni, mégcsak eszembe se fog jutni.

Eldöntöttem, nem tágítok.

Csak szorítsatok.Pls

2009. szept. 18. 18:42
 7/10 anonim ***** válasza:
mi a rák az Am ? baromi idegesítő, nem tudtok magyarul írni?
2009. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19:21: Miért, "mi a rák" az annyira szép kifejezés?
2009. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösz, ezt az uccsó 2 hasznos kommentet. Az am =amúgy, csak siettem...
2009. szept. 18. 19:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom tanácsolni hogy inkább felejtsd el.

Tudom hogy nagyon rossz érzés.legszívesebben elszaladnál ha meglátod,de merj a szemébe nézni.Legyél vele olyan mint azelőtt.

Sok szerencsét kívánok.

Azt nemírtad hogy msn-en szoktatok még beszélgetni? csak azt írtad hogy ott ismerted meg.

Még egy dolog legyen több önbizalmad.

2009. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!