Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldogrol mi a...

Francia bulldogrol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
En boxer manias vagyok,de jelenleg nem hiszem,h betudnek vallalni egy orokmozgot.
2011. nov. 29. 18:06
 1/9 compactegon ***** válasza:
sokat ismerek (7-8)-at belőle. nagyrészt jó arcok, bár van köztük pár nagyon akaratos domináns kis dög :D futtatni, mozogni vele sokat nem lehet az orra miatt, oda kell figyelni az egészségügyi problémákra. aranyosak, de nekem nem kellene .)
2011. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én bulldogom kedves, nagyon mozgékony, labdamániás, makacs kis jószág. Jól megvan a lakásban, barátságos más kutyákkal és emberekkel.A meleget nem bírja, nyáron fokozott figyelemmel lehet engedni neki a futást, este nagyon horkol :)) Ajánlom, ha nem akarsz 3-4 órás túrákra járni, és nem akarod, hogy a bicikli mellett loholjon. Tévhit, hogy buta, nagyon sok mindenre megtanítható és nem randalírozik a lakásban.
2011. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebből mindent meg tudhatsz a fajtáról: http://www.youtube.com/watch?v=9iQq7vaMx40


Amúgy nagyon aranyos kutyák. Nekem nagyon tetszenek!

2011. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam roluk,de nekem inkabb tapasztalatokra lennem szuksegem! :) Azert erdekel ez a fajta,mert nem annyira mozgekony,mint a boxer,meg olyan kis cuki.
2011. nov. 29. 18:49
 5/9 anonim ***** válasza:

A fajta nem mozgékony könnyen elvan egy lakásban is. Nagyon szereti a család minden tagját. Makacs fajta de könnyű ápolni a szőrét. Egésségügyi gondja viszont van bőben. Gyakran van gerinc problémája gyakori nála a légzőszervi megbetegedés. A meleget nem bírja. Nem olcsó kutyák mivel a tenyésztőnek egy csomó pénzt bele kell fektetni hogy meg szülessenek a kiskutyák. (Mesterséges megtermékenyítésre van szüksége és szinte minden esetben császározni kell.) Úszni nem tud legalábbis csak úgy mint egy baltanyél.

Nagyon aranyos kutyák és nagyon édesen tudnak horkolni. Még nem volt ilyen kutyám de az egyik ismerősömnek van egy szuka. Nagyon szeretnivaló.

2011. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a Noénak van bulldogmentő csapata nézd meg a kutyusokat, hátha megtetszik valamelyik :)

Szerintem nyugottan hazavihetsz egy bulldogot, ha utánaolvastál a fajtának, biztosan jó gazdija leszel :)

Sok sikert!

2011. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, h orokbefogadni nem tudok-legalabbis Magyarorszagon. Irorszagban elek,es nagyon hianyzik a kutyusom-boxer,aki az exeme lett. Igy gondolkozok egy kutyun,es a francia bulldogot talalom a legmegfelelobbnek.
2011. nov. 29. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég sok lakik a környékünkön, jópofa, kedves kutyusok. Az igaz, hogy néha kicsit szelektív a hallásuk, de alapvetően nem tűnnek olyan húde kezelhetetlen kuttyoknak. :) Az egyik az nagy haverja a mi kutyáinknak, hatalmasakat szoktak rohangálni, jól bírja a gyűrődést az eb :D A nagyobbik kutyám 30 kiló, akaratlanul is folyton fellöki meg eltiporja szegény bullit, de rögtön felpattan és rohan a nagy kutyák közé, hatalmas arc :D
2011. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én bulldogom elég mozgékony és nem olyan rfögős mint a többi, vele pl biciklizni is szoktam, kan kutyákkal nagyon domináns, verekedős de iszonyú okos. Nagyon tanulékony és nagyon szép izmos, nem elhízlalt óriási hasú aki két perc után kifullad. Nagyon oda kell rájuk figyelni etetés, ráncok tisztítása, allergiára hajlamosak, meleget nem bírják a rövid orruk miatt (nyáron sétánál mindig viszek egy liter vizet és egy összehajtható itatót és indulás előtt le is locsolom vizzel )
2011. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!