Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Amerikai...

Mi a véleményetek az Amerikai Bulldogról? Szerintetek jó választás házőrzésre, és családi kedvencnek egyaránt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben , nekem 2 is van :)
2010. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az szuper,és hogy kell nevelni kicsi korától hogy házőrző legyen ha felnő?
2010. febr. 21. 19:34
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Fiygi...

az amerikai bulldog kemény kutya....

kb. 45 kg-tol mehet fel....

rengeteg nevelést igényel....

okos,szép,de ne nelevd harcra sőt probald csillapítani a harc vágyát mert a nem megfelelo neveléstol simán megharaphat valakit mert azt fogja hinni hogy Ő a falkavezér...


pedig egy kutyának a rangsor legalján kell lennie

szoval nem szabad morognia ha evés kozelében hozzámész, nem veheti eltoled a kaját.... stb. mert ha azt hiszi h o a falivezér akk nevelhetetlenné vállik és simán a gyereket is megkaphatja... és ennek az elaltatás a vége...


PáR TIPP:


1.kiskorába amikor eszik, simogasd kozbe hogy higgye nem veszed el a kajáját


2.eloszor te egyél, utánna adj neki....

(persze ha éhes akkor nyugodtan szaladj el akár 5kor reggel üzletbe ) :P


3.tanítsd meg sétálni hogy ismerkedjen emberekkel,szagokkal,más kutyákkal


4.ha barátnoidnek van kutyája akkor vidd el hozzá (nem fogják bántani a kolykot mert érzik rajta a kolyok szagot :p ez a szag kb. 5 hónapos koráig tart)



és igy probald...sokat játsz vele és hidd el REMEK BARATRA LELHETSZ AKÁR 14 ÉVEN KERESZTüL.... akar az élete árán is megvéd ha 2 éves elmult... hidd ell (L )

2010. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tyűűű, ha ilyen alapvető kérdést teszel fel, akkor előbb olvass utána a kutyának és a kutyázásnak, mielőtt megveszed, pláne, ha ezt a fajtát választod...
2010. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat,tudom hogy kell nevelni egy kutyát,csak eddig egy kutyám se volt házőrző mivel elkapattam őket,ezért vetettem fel ezt a kérdést hogy hogyan neveljem.
2010. febr. 23. 06:08
 6/14 anonim ***** válasza:

AZ Amerikai bulldog nem Harci kutya !!!

És akármelyikből lehet fenevadat nevelni , ugyan úgy kell nevelni mint egy másik kutyát , kutyasuliba vinni , tanítani nem lesz belőle vérengző fenevad hidd el !

Nekem 2 is van , már írtam és mellette van 2 Amstaffom is .


A súlyúk pedig nem 45 kg -tól felfele megy !

Benn van a Standardban hagy mekkornának kell lennie , egy szuka 30- és MAX 50 kg lehet ! Én én szukám is 40kg .

A Kan sem lehet 55 kg nál több .


AZ Ambullt munka célre tenyésztették ki .

Arra figyelj nagyon hogy honnan veszed !

Ha még nem vásárolntál ajánlom neked a Demoniac Kennelt , nagyon jó kutyáik vannak .


Az sem mindegy milyen kutyát veszel Standrad vagy Bully típusut !?

Ha bármi kérésed van írj csak válaszolok!

2010. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ja emígy a 2. válaszolo aki eloxor irt a kutyarol Charmy...


csak mert sokan írnak a nevembe hülyeségeket hogy a csivava egy vérszomjas fenevad hogy leharapja a kezed meg ilyen XD

na xal én nem írok oat .... -.-

köcc

2010. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
és az am.bull igenis harci kutya mert gladiátor violt régen is...
2010. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Arra használták, hogy segítsen a farmereknek az elbitangolt marhák összeterelésében; emellett őrkutya is volt. Vadászkutyaként is szolgált, főként vaddisznóra és elvadult kutyákra vadásztak vele.


üdv:Charmy

és nem gladiátorkutya.... XD

2010. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kutyához értők !!


Nem vitatkozom , több mint 10 éve foglalkozom Amerikai bulldogokkal , tudom hogy milyenek , nem kell a harcvágyát csillapítani , mert nincsen neki !


Ahogy az Amstaffnak sem .

Nem kell mindjárt butaságokat írogatni .


Attól hogy régen mire volt kitenyésztve az 1 dolog , hiszen azóta elég sok ídő telt el ... Nem ember ölésre voltak kitenyészve , a bikákat fogták le , míg azt levágták ... Attól még nem fenevad , nem kell ilyet terjeszteni .


Teljesen nyugodt , inteligens kutyák .

Kedves kérdező ha bármi kérésed van írj E-mailt :)

2010. febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!