Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebadót csak a fajtatiszta,...

Ebadót csak a fajtatiszta, törzskönyves magyar fajtáknak nem kell fizetni?

Figyelt kérdés
Nekem nem tk-s a pulim, az anyja puli az apját nem tudjuk. Tisztára úgy néz ki mintha fajtatiszta lenne.
2011. nov. 29. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ebadót ivartalanított kutyáért nem kell fizetni. Semmilyen fajtáért sem, és a kisnyugdíjasnak sem. A tenyésztő az más téma, ahhoz nem értek. Ott gondolom egyéb adók is vannak, mert kereskedik a kutyusokkal.
2011. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én úgy néztem utána ,hogy a kevereé kutyusokért 10 E-t kell fizetni a fajtisztáért 20-at de szerintem ez hülyeség :/

Már lassan minden apró porszemért fizetni kell...

2011. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utána néztem,azt olvastam legfeljebb 6000 Ft. Itt részletesen elolvashatod: [link]
2011. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

"Nem szedhető adó az ivartalanított ebek és az őshonos magyar kutyafajták után."


Idézet a törvényből. Nem kell találgatni, hogy szegények, meg gazdagok, kis kutya, nagy kutya. El kell olvasni, és szabályosan tartani a kutyust.

2011. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!