Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Szeretnél a gazdám...

SOS! Szeretnél a gazdám lenni? Fajtatiszta, törzskönyves,4hónapos magyar vizsla szuka gazdit keres, sürgősen!

Figyelt kérdés

Már van 4 oltása,féreghajtott, chipezett, van útlevele is. Megváltozott egészségügyi és egyéb körülmények miatt sajnos meg kell válnunk tőle. Nagyon aranyos,bújós kölyök. Kint-bent egyaránt szeret.

45-50ezer forintért odaadjuk, felszereléssel és két zsák Dog Chow kölyöktáppal.

Pilisvörösvár környékén lakunk.


2009. okt. 12. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
ez sajnos picit drága...
2009. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Add vissza a tenyésztőnek. Majd ő keres neki új gazdit.
2009. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg nem értem, miért nem a tenyésztőnek adod vissza.


Nézd meg a szerződésed, lehet, hogy nem is adhatod csak úgy el, mert elővásárlási joga van!

2009. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ráadásul ez nem apróhirdetéses oldal...
2009. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Egy ismerősünk nemrég vett egy ilyen vizsit 15.000,-ért 5 hónaposan, allergia miatt adtak túl rajta chippel, törzskönyvvel,oltásokkal.

Gondold meg, közeli rokonnál nincs-e hely a számára, így a tiétek is maradna, meg nem is okozna gondot.

Ha mindenképpen a válás az egyetlen megoldás, kérdezd meg először a tenyésztőt, lehet, elővásárlási jogot kötött ki ilyen esetre.

2009. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Hát ez a hirdetés röhej!

Ennyiért tözskönyves kicsit kaphat az ember.Ez a kutya jó eséllyel szaporítótól van,tk-ről szó nem esett,persze hogy a szaporító kiröhögi,ha vissza akarja vinni az ebet,főleg pénzt is kér érte.Jó eséllyel olcsóbban is vették ennél az összegnél.

A "megváltozott körülmények"című mesével meg tele van a padlás,aki meg akar szabadulni a kutyájától,mind ezzel jön.Hmar megunták szegényt,remélem jobb gazdái lesznek(na nem pénzért,főleg nem ennyiért),mint eddig voltak.

Ha tényleg a kutya sorsa lenne fontos,akkor nem pénzért akarnátok adni,hanem szólnátok pl.a fajtamentőknek,akik jó otthont keresnének segénynek.

2009. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Bocs,utolsó vagyok:most olvastam,hogy van tk,bocs!

De akkor is drága.

2009. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Új gazdi keresésével keressétek meg a vizsla fajtamentést, tudnak segíteni a hirdetésben. [link]

Felteheted ide: [link]

Illetve ide is: [link]


Amúgy én sem értem, miért nem a tenyésztőjének adjátok vissza.

Nagyon figyeljetek oda, kinek adjátok oda, ha van rá mód, ellenőrizzétek többször, tartsátok a kapcsolatot. Sajnos nagyon gyakori, hogy a gazdi jelölt a csillagokat is lehozza az égről, aztán fél sem telik el, a kutya a kert végében ázik, éhezik láncra verve.

2009. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! Megpróbálom felvenni a kapcsolatot a tenyésztővel, hátha visszavásárolná. Szerződés ugyan nem volt, de hátha van lelkiismerete.

Köszönöm a fajtamentők tippet, megpróbálkozom ott is.

A 13:17es válaszolónak pedit üzenem, hogy törzskönyves a kutyus (írtam is), különlegesen szép, mind szinében, mind alakban. Hülye lennék túladni rajta, ha megtarthatnánk. De jelenleg mi is rokonoknál húzzuk meg magunkat, ahol plusz egy kiskutya nem kivánatos.

Kimondottan a kutyus érdekeit tartom szem előtt, hogy új helyet keresek neki. Hisz akár el is engedhetném valahol az út mellett, nem? Csak ahhoz túlságosan szeretem.

Na mindegy, nem akarok vitázni.

2009. okt. 13. 08:01
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha igazán szeretnéd, akkor nem 50.000Ft-ért ADNÁD el.... pff.. méghogy a kutya érdekeit nézed...
2009. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!