Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted jó vagy rossz a kan...

Szerinted jó vagy rossz a kan kutyát kiheréltetni? (4hónapos labradorom van akit 2 hónap múlva lehetne) Csak az a baj, hogy mindenki mást mond. Szerinted jó vagy rossz a kutyának?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 15:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%
Nagyobbra azért nőnek, mert megnyúlnak a csontjaik. A mi nagytestű kanunk, 8 hónapos korában esett át az ivartalanításon. Sajnos az addig erőteljes, vaskos lábai megnyúltak, elvékonyodtak. Igaz magasabb lett, de egyáltalán nem vált előnyére ez az alakváltozás. Sajnos. Nagyon megbántam, hogy nem vártunk még a műtéttel.
2011. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 zsuzsabazsa ***** válasza:

zsuzsabazsa válasza:


Bár én nem vagyok Goldenes gazdi, de nekem a kan kutyáim sosem voltak idáig ivartalanítva. Egy szukám az igen

Jelenleg van egy kanom amit muszáj volt kiheréltetnem visszatérő prosztata gyulladás végett, ami abban mutatkozott, hogy vér jött a kukijából. Időlegesen sikerült néhányszor kikezeltetnem, de végül is a herélés mellett kellett dönteni.


Azóta a kutyám nem játszik másik kutyákkal, olyan élettelen lett. Olyan tedd ide-tedd oda lett.

A szukámnál ilyen változások nem voltak.

2011. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!