Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós vagyok a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós vagyok a szakítás miatt. Már eltelt pár hónap, de ugyanolyan rossz. Meddig érdemes arra várni, hogy a másik meggondolja magát? Rájön, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Más menedékem egyenlőre nincs. Csak ebben bízhatok.
2010. máj. 11. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
emós vagy?
2010. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem ismered Jack Danielst? Mert úgy látszik ideje lenne összehaverkodni vele!
2010. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez a válasz nagyon sokat segített. Köszi szépen.

Aki ilyeneket akar írni, léci inkább ne is tegye.

2010. máj. 11. 15:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Én Johnny Walker haverommal ismerkednék meg a helyedben
2010. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ő is jó fej:)))
2010. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dunai Hajós Pálinka
2010. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért lett vége?Azóta egyáltalán nem beszéltetek?
2010. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnos a pia nem segít. Csak ideig óráig.

Hogy miért lett vége? Kihült. És nem beszélünk. Csúnyán váltunk el.

2010. máj. 11. 15:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Őszintén: Semeddig!!!

Nem vagy 100-as!

2010. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
az én kapcsolatomnak 4 hónappal ezelőtt lett vége.. amit én akkor átéltem, az maga a pokol volt. még a legrosszabb ellenségemnek sem kívánnám. és mi.. szépen váltunk el. most is jóban vagyunk, elég sokszor találkozgatunk. de csak úgy, mint barátok. olyankor megszakad a szívem, sikítani tudnék, annyira fáj. meg mikor meséli a 'szerelmi' életét. áhh.. nagyon rossz. én is még mindig depressziós vagyok, rengetegszer rám tör az a vágy, hogy akarom, kell nekem. a barátaim azok, akik végigsegítették/segítik ezt az időszakot. azt javaslom, menj el velük valamerre, kapcsolódj ki egy kis ideig. ne rágd ezen magad. tudom, h fáj, s nehéz, de hidd el.. jobb lesz. Neked ezen nem kell agyalnod, hogy a másik meggondolja-e magát.. az rá tartozik. Te ne törd magad evvel. ha rájön, hogy szeret, akkor simán nyert ügyed vam- akkor jó lenne. de nem mindig végződik jóval a mese. sajnos.. én is csak várok, és várok.. ahogy Te.
2010. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!