Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Körül metélésem lesz 1 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körül metélésem lesz 1 hónap múlva és Kinek van ezzel jó tapasztalata vagy esetleg rossz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 15:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
miért metélnek körül??
2011. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
mert oda ragatt a bőr a makk hozz
2011. jan. 12. 15:19
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
úúú bakker, részvétem :(
2011. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
de mért meggyógyult vagy nem?
2011. jan. 12. 15:35
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Nem gyógyult meg. Azóta is csúnya heges és egy csaj se venné a szájába :( sajnálom.
2011. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
de gondolom nem használtál kenöcsöt
2011. jan. 12. 15:48
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

én lány vagyok, de a barátomat körülmetélték évekkel ezelőtt szintén egészségügyi okok miatt. Biztos lesznek fájdalmas pillanatok, mikor elmúlik a fájdalomcsillapító hatása(khm meg ugye ha erekciód van), de amivel meg tudod gyorsítani a gyógyulás folyamatát az az, ha langyos kamillateába lógatod napjában többször és bepanthennel kenegeted a varrásnál. Amúgy a műtő orvoson is múlik, hogy mennyire lesz szép, na meg a szervezeted regenerációs képességétől:) a barátomé szép lett:) Remélem tudtam segíteni;)

24/L

2011. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi hogy reményt adtál ezek közé a rossz tapasztalatok mellé de akk 50/50 hogy jo lesz?
2011. jan. 12. 16:01
 9/24 anonim válasza:
61%
A legfontosabb hogy a műtét után amint tul vagy az első sokkon, arra öszpontosits hogy tiszta maradjon minden körülmények között.Tudom hogy ciki,de amikor pisilni kell először, szólj a nővérnek,mert az nem jó ha az egész sebet eláztatod és utána nincs megtisztítva. Nekem egyébként heges, de nem olyan csúnya, annyi hogy látszik hogy meg volt műtve és kész.Senkit nem zavart még.Ugyhogy nem a világ vége ha kicsit heges.Engem sem zavar egyáltalán.
2011. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Bizony, ápolni kell majd nagyon figyelmesen. Biztos az orvos is elmondja majd, de a kamillás borogatás nekem is bevált. És figyelni kell a kötésre, hogy az is tiszta legyen mindig.

Persze sok kellemesebb dolog van a körülmetélésnél, viszont ha ott lebeg a szemed előtt a cél, hogy utána semmi gond nem lesz, akkor egész könnyen átvészelhető :)

2011. jan. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!