Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutyának az orijen...

Idős kutyának az orijen kutyatápból melyiket ajánlanátok? Illetve kimérve lehet kapni Gödöllőn vagy környékén?

Figyelt kérdés

10 éves lesz a kutyám , lehetőleg ne legyen csirkés

én eddig itt Gödöllőn nem láttam kimérve de lehet vmelyik nap majd körbenézek újra..

mert nem kimérősen drága..


esetleg más fajtájú táp ??


2011. nov. 30. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Gödöllőn szerintem nem lehet kimérve kapni tápot, csak egy helyen, de ott meg összeöntenek sokfélét, azt sem lehet tudni, milyen tápok vannak benne... Vegyél kis kiszerelésben csomagoltat, mondjuk a dózsa györgy úti állateledel boltban.
2011. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Szőlő-utcában az állatorvosi rendelő és a Csíkos ABC között van egy állateledeles, ott régen volt kimérve Acana és Orijen is. Én is onnan vettem a tápot, míg azzal etettem.
2011. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én a patak téren vettem kimérve acana tápot előttem bontotta ki a zsákot a csaj, abból a hipoallergént vettem ,nem rég voltunk dokinál kérdezte mit eszik és mondtam hogy mit mondta hogy jó az mert nincs életkorhoz kötve ,de a senior táp jobb lenne viszont acanából a senior az csirkés és az nem kéne azért akartam másik tápot venni..a dózsa györgy útnál sajna se acana se orijen nincs de lehet hogy veszek pro plant senior 7+ lazacosat van kimérve is meg zsákba is , amúgy néztem az összetevőket a pro plan és a hills között kb ugyan az illetve árban még a pro plan drágább viszont kimérve a pro plan a jó,hát nem tudom ,a hills-ről vélemények??


a szőllő utcánál már megszűnt az állateledeles bolt az állatorvosi rendelő melletti patikában pedig nincs..

2011. nov. 30. 18:40
 4/10 anonim ***** válasza:
??? Ez fura, pár hete jártam arra, akkor még megvolt. Igaz akkor már csak az egyik fele volt állateledel, a másikban háztartási szerek voltak.
2011. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Hills szerintem szar... Maradj az Acanánál vagy az Orijennél. Ha másképp nem megy, akkor rendelj a neten. A forgalmazónak is van saját webáruháza.
2011. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

akkor lehet hogy van még kutyatáp ott csak amikor arra jártam 2 hete kb akkor nem láttam a kirakatba tápokat meg az állateledeles felirat nem volt ott azért gondoltam hogy megszűnt..


az a baj hogy nem kimérősen drága az acana 4500 ft körül van 2,5 kg , kimérve 2 kg 2600 ft-ért veszek...maradok akkor a pro plannál..

2011. nov. 30. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyobb mennyiséget nem tudsz megvenni egyszerre? Mert a webáruházban a 13,5 kilós Acana Pacificának csak 1270 ft kilója, és ingyen házhoz szállítják. A 7 kilós 1284 ft/kg, de erre jön még 990 ft szállítási költség.


[link]

2011. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ha nagy testű kutyám lenne akkor vennék nagyobb kiszerelést de egy bichonom van és egy 13 kg vagy egy 7 kg nagyon sokáig lenne jó , 2 kg neki kb 2 hónapig jó..
2011. dec. 1. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Most voltam a Szőlő utcai állateledelesnél, a Csíkos ABC mellett. Van kimérve Acana nála, most vettem a halasból.
2012. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké ,köszi :)
2012. jan. 6. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!