Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Van valakinek ilyenje?

S. O. S Van valakinek ilyenje?

Figyelt kérdés

Kutya gallér kellene a kutyámnak,mert majdnem ki szedte a szemét.Elvittem orvoshoz,de a kenőcstől és cseppektől viszket neki és újra és újra kikaparja az 5.körmével.

Sajnos nincs már pénzem és ötletem sincs hogyan védjem meg a kutyusom saját magától.

Lehet ilyen gallért készíteni? Ha igen hogyan miből. Ami mondjuk egy háztartásba van.

Már próbáltam leragasztani a lábát ,hogy ne kapjon folyton bele,de csak nem jó. a kutya 10 kg-os és vastag nyakú

[link]


2011. nov. 30. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki a kutya!

Amúgy házilag nem is tudom. Inkább vegyél neki az jobb. Állatorvostól vagy állatpatikából de néha gyószertárban is lehet kapni.

2011. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régen vödörből csinálták, vagy nagy konyhai műanyag edényből. Az alján vágtak egy lyukat amin a kutya feje átfért, az alján maradó peremes részre lyukakat fúrtak, abba madzagot fűztek és rákötözték a nyakörvére. Sokkal jobban bírja a kiképzést, nem törik szét mint a mostani gyárilag készített gallérok, amik olykor veszélyesek is ha eltörnek, mert nagyon élesen törnek és könnyen megvágja magát vele a kutya.
2011. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mérde meg centiméterrel a kutya nyakát és nézz szét otthon, vagy ismerősnél, mert egy műanyag virágcserép is megoldja a problémát!

2011. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaj, de cukii :)
2011. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvileg az orvosnak kellett volna adnia gallért... Ha szólsz neki, hogy mi van, szerintem maximum pár 100 Ftért ad (mellesleg ha én állatorvos lennék, biztos nem kérnék érte pénzt, ha már elcsesztem azzal, hogy nem tettem a kutyára automatikusan...) de állatpatikában is megkérdezheted, lehet, hogy ott olcsóbb. Én még nem próbáltam házilag gyártani, nem tudom, miből lehetne jót csinálni...

Helyes kutyád van.

2011. dec. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És a kutyám is a dicséretet. :)
2011. dec. 5. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!