Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan méritek le a kutyáto...

Ti hogyan méritek le a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Egyszerű szobamérleggel van lehetőségem. Nem akar ráülni. Ha a kezemben tartom, akkor mocorog, és mindig változó az érték.
2011. dec. 1. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én sehogy, mert a rotim kb. 70-80 kg lehet. De feltételezem, ha a kezedben tudod tartani, akkor neked valamivel kisebb méretű kutyád van... :)
2011. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
sehogy, mert imádom a kutyámat, de leszarom hogy hány kg.
2011. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ráállsz a mérlegre, megméred a saját súlyod. aztán fogod a kutyát és vele együtt méreckedsz meg. A kapott súlyból kivonod a saját súlyod, és megvan hogy mennyit nyom az eb.
2011. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
állatorvosnál, ha esedékes mennünk
2011. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Üveglapos mérlegünk van. Simán leül rajta, ha mondom neki:)
2011. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Vaczak 09:55! Két Amerikai Staffordshire Terrier gazdája vagyok. :)


Azért vagyok kíváncsi a súlyára, mert sok multivitamin, vagy csonterősítő, a táp, vagy elég sok minden beosztása kilogrammonként történik.

2011. dec. 1. 10:28
 7/12 A kérdező kommentje:

Szabadosi János!

Ez hogy jön ide? Örülök neki, hogy imádod a kutyádat, szerintem ezzel sokan így vagyunk... de nem látom, hogy ezt kérdezte volna valaki.

2011. dec. 1. 10:31
 8/12 Rotis_lány ***** válasza:
100%

Vaczak: egy roti 40-50 kiló, nem 70-80. Ha a tiéd ennyi, akit persze még sose mértél meg, akkor NEM rottweiler.


Kérdező: Sokat nem változhat az érték ha a kutyus mocorog a kezedbe. Próbálj belőni egy átlagot. De ha grammra pontosan kell, akkor marad az állatorvosnál méredzkedés.

2011. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 compactegon ***** válasza:
én is ráállok a mérlegre, aztán a kutyával együtt is lemérem magam. ő is stafford :)
2011. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kutya a karomba, és szobamérlegen, amíg meg nem haladta a 40 kilót. Azóta meg állatorvosnál vagy a fressnapfban, ahol szintén van mérleg. (70-80 kilós roti a világon nincs, a kanok kb. 50 kg körül vannak.)
2011. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!