Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kapni barzsamot? (Puli)

Hol lehet kapni barzsamot? (Puli)

Figyelt kérdés

Hol lehet kutya szőrér barzsamot kapni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2011. dec. 2. 14:35
 1/9 A kérdező kommentje:
*balzsam
2011. dec. 2. 14:37
 2/9 A kérdező kommentje:
ill. Pulira melyik a legjobb?
2011. dec. 2. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pulira nem kell balzsam, de lehet, hogy tévedek. Én balzsam nélkül is gyönyörűen tudtam rasztásítani a pulit. Minél kevesebb vegyszert használsz, a kutyának annál jobb, annál kisebb az esélye, hogy allergiás reakciót váltasz ki.


Sima, semleges WU2 sampon a fürdetéshez, jó alaposan kiöblíteni, majd ezt követően ecetes vízzel átöblíteni a kutya szőrét, bőrét, hogy semlegesítse a sampon lúgos hatását.


Kb. ennyi.


Miért akarsz balzsamot használni?

2011. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm! Csak olvastam a Hungária Puli klubnál és ott is írják hogy nem árt.
2011. dec. 2. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
pulinál nem kell balzsam, sőt lehet tilos is. természetes rasztás bundáját ne bántsd. lehet bevegyszerezed, és soha nem lesz olyan szép. fürdetni lehet sima vizzel, vagy ecettel is
2011. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kell neki se fürdés, se balzsam, csak szépen tépegesd, tisztul az magától..
2011. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm!
2011. dec. 2. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg őket: www.zanni.hu

E-mailben, telefonon, vagy akár személyesen is. Kutyástul a legjobb:)

Ők forgalmazzák (tudtommal Magyarországon egyedül) ezeket a professzionális termékeket. Akik kiállításra hordják a kutyájukat, többségük náluk vásárol. Ők biztosan tudnak segíteni, hogy kell e, és ha igen, akkor micsoda:)

2011. dec. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ!
2011. dec. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!