Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Hogyan akadályozzam meg, hogy a kutyám elszökjön?

Figyelt kérdés
Mindig valahogyan átudja fúrni magát a kerítésen akármit is csinálok a kerítésel, nem tudom, hogy miért teszi pedig sokat játszom vele minden nap kap reggelit és vacsorát és elég nagy a kertünk és gyakran beengedem a lakásba...
2009. máj. 14. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sétálj vele minden nap, akkor nem lesz már olyan érdekes neki a "kinti" világ.

Kan? Ivaros? Ez is ok lehet. Ilyenkor ha a lábuk leszakad akkor is elmennek. Ivartalanítás segít.

2009. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk is szökött, kb. 2 hónapja került hozzánk, azelőtt utcán volt, és kb ittlétének második hetéig szökött. Azt hittük azért szökik mert kint jobb.Volt séta minden nap,de nem segített. Aztán gondoltunk mi is arra hogy talán a tüzelés miatt...De egyiket se tudtuk biztosra.

Aztán egy nem túl kellemes élmény vetett véget a szökéseknek. Elutaztunk másfél napra, nem volt itthon senki és nem akartuk hogy elmenjen amíg nincs itthon senki,ezért sajnos meg kellett hogy kössük. Tudom,nem túl emberi meg drasztikus stb,de ebben a helyzetben nem tudtunk mit csinálni. És miután hazajöttünk semmi szökési kísérlet nem volt. Nem tudom hogy mi változott benne ilyen rövid idő alatt,de azóta sincs próbálkozás.


Nem tudom ez mennyire segít..Mi nem akartuk ilyen durva módon leszoktatni,de nem is gondoltuk hogy ez így lesz.

Amúgy milyen kerítésed van? Mióta van nálatok?

2009. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...


Még annyit,hogy én felkerestem ezügyben egy szakembert aki problémás kutyákkal foglalkozik. Azt mondta,hogy ha kan a kutya,akkor avval számolni kell,hogy törekedni akar a területe szélesítéséhez, és ha elkóborol,mind messzebb és messzebb mehet. Megoldásnak azt is javasolta,hogy napi szinten fizikailag és szellemileg is ki kell fárasztani a kutyát hogy ne legyen már kedve kimenni...

Egyébként nekünk ilyen tyúkháló van a kerítésen,azt még anno simán kifeszítette...:S

Sok sikert majd!

2009. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hello nekünk is tyúkhálos kerítésünk van és alákötöttük betonhullámlemezekel na azt eddig még nem tudta kifeszíteni
2009. máj. 15. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!