Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiboritja a nagykukát! Hogyan...

Kiboritja a nagykukát! Hogyan akadályozzam meg?

Figyelt kérdés

van egy kölyökkutyám még pár napja van meg.de nagyon rossz,pedig gondoskodok arrol hogy lefárasszam.

minden nap kiboritja a nagykukát ami tele van szeméttel és szétszed mindent benne :S


és sose látom mikor csinálja pont igy büntetni se tudom


2009. dec. 1. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
tedd olyan helyre ahol nem tudja kiborítani.
2009. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

...ez kb olyan színvonalú kérdés mint ez:


fáj a kezem ha a falat ütögetem izomból , mit tegyek?

2009. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rakd más helyre a kukát vagy egyszerűen kösd le a fedelét. Akár egy spárgával (ha van a fedelén és az oldalán is füle/fogója), akár szigszalaggal. Így, ha fel is borítja, nem dől ki semmi belőle, és pláne nem szedi szét.

Másik módszer, hogy lesed egész nap és egész éjszaka, és amikor felborítja, kirohansz és lehordod. Kell pár alkalom hozzá, hogy megtanulja. Szerintem az előbbi egyszerűbb :).

2009. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Láncoldd oda valamihez a kukát. Egy idő után már nem is fog próbálkozni. (max. 2 hét)

15/L

2009. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tedd azt amit az előttem szólók, mert a kuka veszélyes üzem a kiskutyának, megehet bármit, amiből nagy problémák lehetnek.( csirkecomb csont, alufolia, szivacs, papir)
2009. dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!