Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan akadályozzam meg, hogy a barátnőm külföldön tanuljon tovább?

Figyelt kérdés
Nem akarom elveszíteni, de ha külföldre megy egyetemre vagy fősulira, akkor el fogom veszíteni, ezért szeretném, ha itthon tanulna tovább. Így is húzós lesz, mert valszeg. más városba megy majd és nem lehetünk annyit együtt, mind eddig. Légyszives csak normális válaszokat adjatok, kioktatást nem kérek.
2011. szept. 23. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd fogva egy pincében.
2011. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy ne próbáld!!Ha nagyon menni akar akkor menni fog úgy is,és ha te rendes srác vagy és ő rendes lány akkor kitartotok egymás mellett....persze ez csak akkor fog menni ha nagyon szeretitek egymást!!
2011. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem kérsz kioktatást, de muszáj ezt megírnom. Ha miattad nem megy arra az egyetemre, amelyikre akar, s később nem jön össze nektek, tönkretetted az álmát, s önző dolog. Ha szeretitek egymást, a világ másik végén is szeretni fogátok egymást.

Ha engem arra kérne a pasim, hogy miatta ne menjek valamilyen egyetemre, akkor inkább őt hagynám el, mint az egyetemet. Én legalábbis önző kérésnek tartanám.

2011. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szép dolog ez, hogy ha nagyon szeretjük egymást, akkor nincs gond, blabla...de kár, hogy ez csak elméletben van így. Nagyon sokat küzdöttem a barátnőmért és sokat köszönhetek ennek a kapcsolatnak, nem akarom, hogy vége legyen. És ha szeret szerintem, akkor feláldozza külföldet és egy hazai egyetemen tanul tovább, mint ahogy én is.
2011. szept. 23. 19:28
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi erővel te is szerethetnéd annyira, hogy utánamenj ugyanarra az egyetemre, vagy egy közelire.
2011. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Önző vagy! Ne csak magadra gondolj! Azt is nézd, hogy ő mit szeretne.
2011. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

"És ha szeret szerintem, akkor feláldozza külföldet..."

és ha szereted? Akkor te mit teszel érte?

Házasok vagytok? Nem, akkor miért áldozza fel az álmát érted és te miért nem áldozol fel valamit érte....

2011. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Így igaz ahogy az egyik válaszoló mondja!!!

Ha nagyon szeretem a párom akkor akár mennék ugyan abban a suliba is.Erre még nem gondoltál hogy te is beadod oda a jelentkezésedet??

2011. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Törd el mindkét lábában a térde kalácsát:D
2011. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha külföldre megy, akkor 99.9% esélye van annak, hogy elveszíted őt, mert ott új közegben millió más dologgal fog foglalkozni, veled a legkevésbé. Semmi esélye a kapcsolatotoknak, ha ő külföldre megy, te meg itt maradsz egyedül. A lány pár hét alatt elfelejt, te meg évekig rágódsz majd rajta, depressziós leszek és kisiklik az életed. Az övé meg kint egyenesbe jön, új barátokat szerez, új pasikat. A magyar lányokat mindenhol nagyon szeretik a férfiak, mert könnyen kaphatók.

Külföldön nem adok neki két hónapot és összejön egy helyi sráccal. Magyarországon belül jobban kontrollálható lenne.

Nehéz kérdés, ha csak más városba megy tanulni, akkor is szerintem 30-50% az esély, hogy idővel elhagy valaki másért.

Ha tényleg szeret, akkor hajlandó veled maradni, de van egy olyan érzésem, hogy semmibe néz téged, addig kényelmes, amíg mellette vagy, de bármiért feladná a kapcsolatotokat és valójában te sokkal-sokkal jobban kötődsz hozzá, mint ő hozzád.

Szerintem készülj a legrosszabbra, nem nagyon tehetsz ellene semmit.

2011. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!