Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz az neki túl erős?

Nem lesz az neki túl erős?

Figyelt kérdés
vettem neostomosan bolhaírtót, az van rá írva hogy 1 liter vízbe kell elkeverni, de ezt minden kutyánál ilyen arányba kell?mert ő csak 2 kilós .nem lesz az neki túl erős?(yorkie)
2011. dec. 5. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
ha az van ráírva, hogy bármijen fajta kutyának akkor nem
2011. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bozsikrisz ***** válasza:

Neki egy ampullával bőven elég, és teheted egy kicsit több vízbe, 1-másfél liter között.

Nekem 5 kilós yorkim van, én így használtam nála, mikor egyszer bebolhásodott:) Állítsd egy lavórba, és kézmeleg vízzel öntsd fel, 10-15 percig kell locsolgatni rá a cuccot. A fejére is jusson, ez fontos (ha szintén bolháról van szó)

Brutál benzin szaga van, de a kutyusnak nem lesz baja, ne aggódj. Én nem öblítettem le, hanem úgy szárítottam meg.

5 nap múlva ismételd meg.

2011. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!