Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik falyta kutya kellene?

Melyik falyta kutya kellene?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]

melyik tetszik jobban és melyiket lehetne jobban panelba tartani?


2011. dec. 5. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
dogot? ugye csak viccelsz..egyébként kellő mozgatással a boxit és a bullmacit is lehet..:)
2011. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

na bazz.. nem falyta, hanem fajta!


Nekem bullmacim van panelban, anyósomék lépcsőházában pedig boxer lakik panelban!

Le kell mozgatni a kutyát és nem lesz gond, valamit kezdőknek erősen ajánlott a kutyasuli, sőt ha van rá lehetőség, akkor már kutyaovi is!

2011. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a kertemben a dog..
2011. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Semelyik nem való panelba!Ha panel kutyát akarsz akk vegyél,csivavá-t,yorkshire terrier-t,bichon havanese-t,angol bulldog-ot ilyesmiket
2011. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Jah, igazad van utolsó.

Jobb ezeket a kutyákat a kertbe száműzni, ott aztán boldogok. Az nekik nem boldogság, hogy a gazdi közelében lehetnek (a megfelelő lemozgatásuk után)...

2011. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Igazából ezek nagytestű fajták, én panelba egyiket sem ajánlanám, de hogyha mégis annyira szeretnél akkor dog semmiképp, talán bullamsztiff meg boxer elvan, de nap 2,5 óra AKTÍV mozgás a minimum!
2011. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Melyiknek? A boxernek nagyobb a mozgásigénye, de még neki sincs 2,5 óra!

A bullmasztiff pedig elég lusta kutya, nem nehéz lefárasztani.

2011. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Háát nekünk dogunk volt, ha nem panelba laknál akkor azt ajánlanám, egyébként én boxert, nekem azok jobban tetszenek, és ismerek is paneles boxert :)
2011. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyik kutyát sem a lakásban vagy a kertben kell lemozgatni, bármelyik mehet panelba, amelyiknek fizikailag van hely, tehát egy félfordulattal nem csapja le az összes Ming-vázát vagy ilyesmi.
2011. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1, Egyik se való panelba, ami odavaló lenne az általában idegbeteg divatkutya, tartsál inkább macskát

2, fa_J_ta

2011. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!