Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves kutyámat hogyan tudom...

3 éves kutyámat hogyan tudom elajándékozni?

Figyelt kérdés
Nagyon játékos,nagy mozgásigényű kutya,de sajnos nem olyanok a körülmények,ami neki megfelelő(másképp alakultak a dolgok).Sajnos kennelben van,de nagyon sajnálom,nem ezt a sorsot érdemli.Odaadnám egy szerető gazdinak,de nem ismerek ilyen internetes oldalakat.
2011. dec. 6. 21:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Én már láttam vaterán eladó kutyákat is
2011. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
16%
Hasonló cipöben járunk.vigyázz ez az oldal tele van fanatikusokkal,akik az állatot 100x többre tartják az embernél,gyermekhez hasonlitgatják és kutyaoviba akarnak küldeni.a kérdésedért meglincselnek.én is hasonló gonddal küzdök.
2011. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

google: állat + apróhirdetés

Az összes oldalra felteheted nyugodtan.

2011. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
46%
Ha keverék kutya akkor szinte esélytelen gazdát találni neki a hagyományos módon.Én az egyik kutyámat amitől meg kellett válnom sokáig hirdettem több helyen is minden eredmény nélkül,aztán eszembe jutott hogy a menhely ahonnan hoztam a jelenleg is meglévő kutyámat elég forgalmas hely.Lehet hogy hülyén hangzik,de fiatal állatnak így a legegyszerűbb gazdát találni.Figyelemmel kísértem a kutya sorsát,és 8 nap alatt talált is magának új gazdát.Most meg hogy bevezetik a kutyaadót még inkább megnövekszik majd a menhelyek forgalma mivel az onnan hozott állatok után nem kell adózni.Az illatos úti menhely(Bp.) elég népszerű,a kiskutyaállomány naponta cserélődik szinte.Ha leadod az ebet felírnak minden szükséges adatot,többek között azt is hogy kertbe ajánlott,így oda kerülhet ahol a legjobb neki.
2011. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Kutyaovit akkor ajánljuk, ha a kezdeti neveléssel is gondok vannak, vagy eleve kezdő a kutyatartó. Az itteni válaszolók java része társként tekint a kutyára, nem pedig gyerekként. És bizony igen. Vannak bizonyos emberek, akiknél 1000x többre tartom a kutyámat. Ilyen pl. Orbán Viktor is és az összes politikus.


Kezdd azzal, hogy a facebook-ra raksz fel róla képed és megkéred az ismerőseid, hogy osszák meg.

Menhelyeknek is küldhetsz róla képet. Hirdethetsz expressz.hu-n is.

2011. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Alszanak a gyerekek,de mindjárt kitör előlem a hangos röhögés...VATERÁN?????????????????????:D:D

A fanatizmus nem baj,mert keverék kutyám van,de jellegzetesen vmi harci kutya felmenőtől,nem szeretném ha viadalra vinnék.Olyan ártatlan,kedves,olyan hihetetlen szeretetigénye van..és nem tudom megadni:(:(A szívem szakad meg.Linkeljen már vki egy oldalt.

2011. dec. 6. 21:47
 7/31 anonim ***** válasza:
39%
Nem többre, de nem egy játékszer, amit kidobsz ha megunsz. Vannak helyzetek, amikor nincs más megoldás, de az azért ritka, nagy többségben meg lehetne oldani, csak könnyebb egyből kitenni.. Amikor megvette valaki, tudta, hogy kb 15 évre lesz egy állata.. Ezt úgy mondom, hogy nem vagyok valami nagy kutya párti, de ha már valaki egyszer felelősséget vállalt érte, akkor vállalja akkor is, amikor gond van és valami problémát meg kell oldani
2011. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
És(lehet naiv kérdés),hogy lehetek biztos h aki elviszi,nem viszi verekedni?
2011. dec. 6. 21:50
 9/31 anonim ***** válasza:
79%

A 21:42-est azért küldözgetjük kutyaoviba meg suliba, mert el akarja távolítani a kutyáját, mert az egyszer VÉLETLENÜL fellökte a kisfiát. Így mennie kell. Tehát nála nem olyan probléma van, mint nálad, kedves kérdező.


Én azt ajánlanám, h tedd fel állatvédők üzenőfalára facebookon, hirdesd meg apródon, expresszen, stb.

2011. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
ha fajtatiszta, akkor jó eséllyel találsz arra szakosodtt állatmenhelyeket, védőket, stb (vizsla és tacskó fajtamentésről tudok, de biztosan van több is), nézz utána az interneten. Noé Állatmenhelynél próbálkozz, ők sosem altatnak, tehát a kutyus élete nem kerül veszélybe. legjobb esetben ideiglenes befogadó gazdához kerül és onnan találnak új gazdit neki. reméljük így lesz, ha már mindenképp meg kell válnod tőle. nem ismerem a döntésed háttérét, de feltételezem, hogy jól átgondoltad és nincs más megoldás. én a helyedben készítenék róla fotókat és kitenném közösségi oldalakra is, ha fent vagy valamelyiken. melyik településről van szó? Budapest esetén talán tudok még segíteni
2011. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!