Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom törzskönyveztetni...

Hogyan tudom törzskönyveztetni a kutyámat, ha a szülők ismeretlenek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
sehogy
2011. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Sajnalom ,de sehogy
2011. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

sehogy,

minek?

2011. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ritka magyar fajtád van? Pl:cifra mudi,rövid lábú erdélyi kopó...?Mert ezekre talán még van 'B' törzskönyv. De már ez sem biztos. Egyébként meg tényleg sehogy :(
2011. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Sehogy.

Törzskönyve kizárólag annak a kutyának lehet, akinek a szüleit ismerik, és ők is rendelkeznek törzskönyvvel.

2011. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha ismernéd a szüleit, akik törzskönyvesek, akkor egy DNS vizsgálattal esetleg. Olyan 800.000-ből ki is jönne.:D
2011. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenkit lepontoznod?Feltettél egy ostoba kérdést,és emberek akik végtelen türelemmel rendelkeznek megválaszolták az egyértelmű választ,te meg meghálálod egy kis lepontozással.jofej lehetsz.
2011. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, miért lettem lepontozva, no nem mintha zavarna.

Az viszont zavar, hogy valaki úgy gondolja, hogy nincs igazam. Velem lehet vitatkozni, de ez nem egy olyan téma, amiről túl sokat kellene beszélni. Ez így van, nem a szubjektív véleményemet írtam le, hanem a valóságot.

2011. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Én pontosan emiatt tetem fel a kérdést a kérdezőnek.H ha tetszik ha nem ez a válasz,nem hülyeséget irtatok hanem a valóságot,ha ez nem tetszik neki akkor igy járt:)Kutassa tovább amig nem talál tetszőleges választ!:))

2011. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!