Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves kutyámat hogyan tudom...

3 éves kutyámat hogyan tudom elajándékozni?

Figyelt kérdés
Nagyon játékos,nagy mozgásigényű kutya,de sajnos nem olyanok a körülmények,ami neki megfelelő(másképp alakultak a dolgok).Sajnos kennelben van,de nagyon sajnálom,nem ezt a sorsot érdemli.Odaadnám egy szerető gazdinak,de nem ismerek ilyen internetes oldalakat.
2011. dec. 6. 21:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
én meg küldtem privátban elérhetőséget,remélem segít valamin Andi...én csak netről ismerem,de ne mondj nevet,hogy honnan kaptad mert sajna nem vagyunk már jóban,lehet fekete ponttal indulsz nála...más ügyből kifolyólag nem vagyunk jóba...csak annyit mondj,láttad a neten [link] itt...de szerintem ha az iwiwen az Állatvédelem Szombathelyen topikban körülnézel,több helyen is megtalálod.
2011. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Én viszont egy dolgot javasolnék.

Menhelyre ne add be a kutyust! Csak abba gondolj bele, hogy ott is kennelben lenne, ott is fázna és még a gazdi sem lenne ott.

2011. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

21!

Rendben,és köszönöm.

2011. dec. 6. 22:22
 24/31 anonim ***** válasza:
az állatbolond ismerős jó út lehet :). azért, addig is, amíg nálad van, arról gondoskodj valahogy, hogy ne fázzon. nem tudom, hogy elfelejti-e, de az ízületeinek nem tesz jót. ebből a szempontból ők is olyanok, mint mi, emberek. begyulladhat, fájhat, idősebb korában lesántulhat miatta
2011. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Szép estét!

2011. dec. 6. 22:29
 26/31 anonim ***** válasza:

Ha jól olvastam, akkor Debrecenben vagy. Velük vedd fel a kapcsolatot. Ha gazdit nem is tudnak ajánlani, abban tudnak segíteni, h kinél érdeklődj!


[link]

2011. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
79%

Én nem akarok beleszólni a döntésedbe, de biztos,hogy meg kell válni tőle?

Elmesélem az én helyzetemet. Boldog családként éltünk az expárommal,mikor megvettem a kutyám. Azóta szakítottunk,hazaköltöztem anyumhoz. A kutyám kennelbe került. DE! Napi 3 1,5-2 órás séta mellett egyáltalán nem zavarja. Nem vagyok időmilliomos. 12 órában dolgozom, van egy 2 éves kisfiam,és levelezős egyetemista vagyok. Inkább kelek reggel 2 órával hamarabb,és fekszem később,de a kutyám marad...

Biztosan nem megoldható?

2011. dec. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Igen, vaterán! Vagy 2 éve
2011. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

27-es!


Az napi 6 óra!!! Nálam 2 gyerek van,egy baba és egy ovis.A kutya ugrál,ha pórázon vinném összeugrálna engem is,a babakocsit isMeg ha kiengedem olyan sprinteket nyom h nem bírom követni.Nem szeretnék megválni tőle,olyan aranyos,nagyon szeretem,de ezt kizárólag az ő érdekében teszem:(Én vagyok ebben a legkevésbé fontos.A lényeg h ne fázzon és ne egy lyukban élje a mindennapjait.

2011. dec. 8. 13:15
 30/31 anonim ***** válasza:

Csak kibújt a szög a zsákból:

"A kutya ugrál,ha pórázon vinném összeugrálna engem is,a babakocsit is. Meg ha kiengedem olyan sprinteket nyom h nem bírom követni."


Magyarul nem nevelted meg...

2011. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!