Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire való a száraz sampon?

Mire való a száraz sampon?

Figyelt kérdés
Van egy fehér szőrű tömött bundájú kutyusom, a szőre mindig nagyon hamar bekoszolódik. Nem szeretném gyakran fürdetni, nem is tenne jót a bőrének, de jó lenne a száraz sampon? Mielőtt bárki megijedne, nem szeretnék 0-24-ban vakító fehér bundájú kiskutyát, csak a kis mancsa már sötétszürke..
2011. dec. 6. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én simán megmosom a kutya lábát, ha sáros lesz. Nem fürdetem meg teljesen, de ebben az időben minden séta után lavórba berakom a tappancsokat, jól megmosom és csak utána mászkálhat a lakásban :)

A sampon lehet káros, nem a sima víz :)

2011. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sima vízzel lemoshatod a lábát ilyenkor, vagy akár samponnal is, ha nagyon koszosak a mancsai, nem kell mindig az egész kutyát fürdetni. A száraz samponról nem tudok semmit, de mi is megoldjuk enélkül, hogy a kutya piszkosan lófráljon a lakásban :)
2011. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

igen, akkor csak a tappancsait fogom megmosni séta után, de egyszer belehempergett a hamuba, ez és az ehhez hasonló piszokra gondoltam a száraz samponnal. de azt is megoldottuk csak gondoltam hatásosabb a száraz sampon. persze nem szeretném, ha túl sok vegyszer érné a bőrét. nehéz ügy :D

2011. dec. 6. 22:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a kertből mindig olyan lábbal jönne be a Goldenem, hogy rossz ránézni, a zászlóiba sárdarabok vannak beragadva, meg a tappancsaiba, mert ugye neki a vakondok után kell vadászni hát persze :P

Én csak sima vízzel szoktam ilyenkor jól lemosni, és akkor bejöhet :)

2011. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!