Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kedvenc fajtátok és miért?

Mi a kedvenc fajtátok és miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Játszótéri keverék. :)
2011. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Dobermann: Gyönyörű, okos, örökmozgó, fenséges. :)

Cavalier king charles spániel: Aranyos, gyorsan tanul, lakásban is jól lehet tartani, ő is örökmozgó

Menhelyi: Főleg az idősebbek, hihetetlen gyönyörű kutyákat tudnak kidobni az emberek, amit sose fogok megérteni, és ők mindig figyelnek, hogy mit szeretne a gazdi :)

2011. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
angol bulldog :) Azért mert minden megvan abban a fajtában,amire nekem szükségem van :)
2011. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem minden kutya a kedvencem,ugy a fajtisztak mint a keverekek egyarant.Sokan nem szeretik a keverekeket,de ugyanolyan kutyak ok is mint a fajtisztak,es gyonyoruek ok is.A kidobottak hihetetlenul tudnak szeretni,es ragaszkodni.Nekem 5 kutyum van,ebbol 1 fajtiszta,o egy husky,es a masik 4 kutyum keverek,mindojuket kidobtak kulonbozo gazdak es en beogadtam oket.Imadom mindet,es nekem egyforma gyonyoru mind.

Hidd el,nem kell gorcsosen a fajkutyakhoz ragaszkodni,a keverekek is szepek,ugyanolyan szerethetoek,okosak es hihetetlen jo erzes megmenteni egyet is,amelyiket kidobott a gazdaja,annyira halasak erte,es olyan jo erzes biztonsagos szereto otthont adni nekik.Ha tobben szeretnek a keverek kutyukat is,nem lenne mar annyi gazdatlan szegeny kutyus...

2011. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kedvencem. Az első is megtalált egy tacskókeverék( másfél éve szegény elpusztult) aztán 2 hét múlva utcai szerelmi kutya tette-vette magát előttem.

Ja olyan gyönyörű. Vékony mint egy agár,színe mint egy német juhász, elől mint egy skótjuhász. Karcsú vékony,Ő az én kedvenc fajtám. Mindig az aki megtalál!

2011. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a kevesebb ami nem tetszik. Pl. az angol bulldog és hasonló ebek. De sokszor gyönyörű keverékeket látok utcán és sajnos menhelyen is. Van egy kutya mindig látom a parkban, eszméletlen szép aranyszínű bundája van, karcsú, szép mozgású kutya mandula szemekkel, hosszú selymes szőrrel, farkán oltári hosszú dús zászlóval. Állítólag skót juhász meg valami más hasonló keveréke, talán golden lehet még benne. Annyira szép és okos hogy haza vinném. :D
2011. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A negyedik válaszolo biztos sok ajándékot kapott a mikulástol tegnap:)) mert olyan rendes töle hogy befogadta a kutyusokat és aggodik értük.Én is ilyen vagyok,szoktam a menhelyre járni segiteni és nagyon sajnálom szegénykéket:(Én is a keverékre szavazok,föleg a menhelyesekre:)
2011. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minden kutyát szeretek, én nem fajtára hanem inkább egyedbe tudok beleszeretni. Jelenleg talán a törpe schnauzer az ami a legközelebb áll a szívemhez mert pont egy olyanom van, de ő mentett kutyus tehát nem tudatosan választottam a fajtát, hanem Ő mint kidobott bántalmazott kisöreg választott engem.

Így természetesen neki álltam tanulmányozni a fajtát, és nagyon megfogott, hisz még nincs agyonszaporítva, nem egy divatos fajta, ráadásul bár kistermetű de nem egy szobacirkáló, táska kutya. Igazán karakteres fazonok és nem csak külsőre. Bennük van még az ősi német strapabíró kitartó munkavérvonal (Óriás schnauzer) de még is egy sokkal bohókásabb társasági kutya.

2011. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

keveréket: Mert érdekesek. Soha nem találsz álltalában 2 egyforma keveréket. Okosak, szépek.


És a Puli: Nagyon szeretem ezt a fajtát. Nem ugat feleslegesen. Nagyon jó jelző és őrkutya. Imádja a családot és kiválló játszótárs a gyereket mellé. Mindig bújik az emberhez.

2011. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. dec. 8. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!