Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kié ez a 3 kutya? (nem egyfajt...

Kié ez a 3 kutya? (nem egyfajta, gazdija sem valószínüleg. DEBRECEN)

Figyelt kérdés
Az Egyetem sugárúton szoktam keresztbe menni, és mindíg van egy fekete kerverék kiskutya aki arra bóklászik. Nemrég láttam még egy fekete kutyát (néha együtt is vannak) azt hiszem az is keverék. És újabban még egy Barna kutya is szokott néha arra jönni. Szegények éhen fognak halni, vagy az autók ütik el.... Nem hiszem hogy azonos a gazdijuk. Az egyetem sugárút elején,a két szélen egy festékbolt és számítástechnika bolt van. Ott van egy kis terület (széles járda+egy kis füves rész) ott szoktak lenni. Ha valaki tudja hogy honnan szökhettek el, értesítsék a gazdáját!
2011. dec. 7. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Facebook-ra tedd ki és osszák meg az ismerőseid, ott nagyobb az esélye, hogy a gazdija is olvassa!
2011. dec. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen a facebook ilyenkor nagyon sokat segít , vmelyik nap itt Gödöllőn veszett el egy border colie képpel együtt felrakták én is megosztottam meg sok ismerősöm és már másnap a meglett a gazdája..szóval próbálj róluk képet készíteni meg a nemüket oda írni és tedd föl osszák meg minél többen..
2011. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oks kössz a tippet a kutyusok nevében.
2011. dec. 8. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ott lakom, de hogy még soha nem láttam a három kutyát :|
2011. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ott szoktak pedig kóborolni egész nap. Mindeíg látom őket.
2011. dec. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!