Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem túl nagy ez a gallér a...

Nem túl nagy ez a gallér a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Bele kapott a szemébe és most muszáj néhány napig rajta hagyni.De szegény megy neki mindennek :( Csak aludni tud benne.

Mit csináljak,,ha levágok belőle,,,félek elrontom és vehetek újat. A doki nem adott és nem mondta ,hogy mit csináljak,csak a vizsgálatért be kasszírozta a 3000-et és kész.Ebbe a rendelőbe tök új doki van akihez járni szoktunk,pont műtött.


2011. dec. 8. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi meg pont úgy jártunk, hogy úgy tűnt elég nagy a gallér és mégis valahogy kinyalogatta a sebét, ami elég csúnya lett, így venni kellett egy újat. A gallért hamar megszokja, bár az én kutyám is minden lehetőt levert, amíg rajta volt.
2011. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ha a doki adta a gallért akkor csak akkorát ad amekkora jó rá

a mi kutyánkra is úgy tűnt hogy nagy és neki ment mindennek és mi egy madzaggal rögzítettük jobban rá a nyakára..

2011. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Bocs a képet nem küldtem

[link]

2011. dec. 8. 16:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a gallér mérete.
2011. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj,hogy nem adott és az állatpatikába vettem,de a kutya nem volt ott. :( de a nyak méret alapján vettem.
2011. dec. 8. 16:41
 6/16 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik pedig. Majd megszokja, hogyan közlekedjen benne.
2011. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szegény neki megy a falnak és csak áll és vár,hogy valaki segítsen. :(

Ki akart mászni a helyéről és nem vettem észre elakadt és az első lábán tartotta magát,,úgy sajnálom,de muszáj megvédenem saját magától :(

2011. dec. 8. 17:01
 8/16 anonim ***** válasza:
Jézusom ebből nyugodtan levághatsz. Nem csodálnám ha enni se tudna, ez egy óriási gallér. Ha nem kell visszaadni a dokinak akkor vágj le belőle annyit, hogy a szemét még ne érje el, de kényelmesen egyen igyon.
2011. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

pont jó a mérete...

sajnos ez van, a gallérban kicsit szerencsétlenkednek.

hidd el, ez még mindig jobb, mint ha szépen elfekélyesíti magának a sebet...

(az enyém is így szerencsétlenkedett...:D)

2011. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl nagy, és szemproblémánál jó is az, ha nagyobb mint kéne. így se kell több pár napnál, hogy rájöjjön, hogy szemet vakarni bármilyan kiálló tárggyal lehet, nem csak lábban. Tapasztalat. Minél hosszabb a gallér, annál inkább védi.


Vidd el sétálni, jutalomfalatozzatok közben, gyakoroljatok ül/feksziket, aztán vacsi, és az első alvás után már nem is fogja zavarni a gallért.

2011. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!