Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Hogyan szerezhetném...

SOS! Hogyan szerezhetném vissza a kutyámat?

Figyelt kérdés
Tegnap érkeztem haza Írországból. És nagyon elszörnyedtem amikor beléptem az udvarra. Vártam, hogy rohan elém Dömper (aki egy 3 éves tigriscsíkos staffordshire terrier ivartalanított kan), de nem. Bátyám elajándékozta, mert elvileg az utcán megölt egy kóbor kutyát sétáltatás közben. Nem tudom mennyire hihető ez a történet, mert sosem volt vele semmi gond. Azt mondta tesóm, hogy Hajdúnánásra vitték kb. 1 éve. De nincs meg a telefonszáma a jelenlegi tulajdonosának. Hogyan tudhatnám meg, hogy kinél van? Vajon visszaadná a mostani tulajdonosa? Tavaly augusztus óta nem látott, szerintetek megismer még, vagy történt vele annyi dolog, hogy már nem ismer meg? Kérlek titeket segítsetek, mert nagyon hiányzik! Itt van róla egy kép: [link]
2011. dec. 8. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eladta szerintem:/ Sajnos nem hinném, hogyha valaki nem tudja hogy kihez került hogy visszakapnád. Nem hiszem el hogy a bátyád odaadta valakinek anélkül, hogy megkérdezte volna.. Az új tulaj sem biztos hogy visszaadná. Meddig voltál távol? Hát azért ez szemétség. A barátaid, haverjaid sem tudják véletlenül kihez került? Honnan? Valaki csak elszólja magát előbb-utóbb.
2011. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ezt a kiirást ird ki facebookra és kérd meg az ismiket hogy osszák meg, hátha eljutt az új gazdihoz
2011. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Felejtsd el. Egy éve egyszer sem érdeklődtél az otthoniaktól, hogy mi van a kutyáddal, vagy azóta hazudoznak? Mindegy is, egy év után már nem állíthatsz be senkihez pattogni, hogy szeressen ki a kutyájából és oda neked, mert te voltál a gazdája. Ezt rendezd le a tesóddal.
2011. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem adta el, mert a szomszéd is mondta, hogy kocsival vitték el. De nagyon hiányzik, és éreztem is, hogy történni fog valami. 16 hónapig voltam kint.
2011. dec. 8. 21:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondták, hogy jól van. Magam sem értem, hogy lehet valaki ilyen szemét.
2011. dec. 8. 21:59
 6/13 A kérdező kommentje:
A 21:58-ast jól megmondtam... Akkor szerintetek tegyek le róla?
2011. dec. 8. 22:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy el kellett, hogy altattassák ? :( Mivel megölte azt a kutyát és inkább ezt a "kevésbé fájó" dolgot hazudják. Neked meg azért nem mondták, amíg külföldön voltál, mert nagyon rossz, rossz hírt kapni, amikor az ember távol van...
2011. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmit róla, csak azt, hogy nincs velem. De távollétem közben házfelújítás volt, megpróbálom a festőktől megtudni valahogy, hogy ők nem tudnak-e róla valamit. Esetleg tudnátok nekem azzal segíteni, hogy Facebookon megosztjátok ezt, hátha tud valaki róla valamit?
2011. dec. 8. 22:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudsz már róla valamit? Vagy még mindig semmi?
2011. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Apukám elmondott mindent. Tényleg Hajdúnánáson van, de Ő is ugyanannyit tud róla mint Én. A munkásokat még nem kérdeztem, de az folyamatban van.
2011. dec. 9. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!