Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megkapta a kombinált...

A kutyám megkapta a kombinált oltását és fáj neki a helye mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma kaptuk meg a kombinált oltást és fáj neki az oltás helye nyüszít ha hozzá érek és persze fáradt is ahogy az orvos mondta. Borogassam hideg vízzel ha hagyja vagy inkább hagyjam békén ?
2011. dec. 9. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A kombinált oltás nem fájhat a kutyának. A doki szerintem elbénázta az oltás beadását.....Hagyd a kutyust békén, de ha holnap is fáj neki irány a reklamálás....
2011. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hová kapta?
2011. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kutyámnak is ilyen volt,hagytam másnapig és elmúlt.
2011. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt megkapta és ott érzékeny volt és sokat aludt ,ezt az orvos is mondta hogy ne ijedjünk meg másnapra mindig elmúlik ,el is múlt neki..
2011. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem válaszoltam. Nem lett semmi baja 3 órán keresztül feküdt mag érzékeny volt neki utána mintha misem történt volna.
2011. dec. 11. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!