Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya ihat teát cukor nélkül?

A kutya ihat teát cukor nélkül?

Figyelt kérdés

2011. dec. 9. 20:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Fekete teát NEM ihat, a koffein és teobromin ugyanúgy megtalálható benne mint a csokiban, ami a kutyára mérgező.

Kamillateát ihat, egyéb gyógyteáknak utána kell nézni, melyik növény adható kutyának.

2011. dec. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Akiteki ***** válasza:
Nem látom sok értelmét, miért inna teát. Torokfájásra főztem már kutyának hagymateát, azt imádta.
2011. dec. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%

Mi a rákért lettem lepontozva? Besz.rok, hogy itt már nem lehet normális választ adni, mert ennyi a reakció.

Közösüljön análisan kaktusszal az illető.:)

2011. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A hagyma is mérgező a kutyának!
2013. dec. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Akiteki ***** válasza:
Meg az eszed tokja, az is mérgező. Papagájkór. Már minden mérgező. Nem is értem, hogy maradnak életben a kutyák.
2013. dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Akiteki, minden szot gondolj meg jol, mielött leirsz, ez itt kutya kategoria, ami annyit tesz, mint a vallas kategoriaban az Isten! Mertem en kinyögni egy csodalkozast, hogy atyagatya, mik vannak itt, meg leirtam az egyszerü, bar szerintem nagyszerü tapasztalataimat közönseges falusi kutyakrol, maris lepontoztak... Szoval az mas kategoria, sztem ez a kategoria nem az elövilagban termeszetes modon megtalalhato lenyekröl szol, hanem a spec kutyakajakra (azok forgalmazasara) kitenyesztett kutyafajrol, manapsag ezt nevezik kutyanak. (A masik talan birka...:D)
2013. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Akiteki ***** válasza:
Hú, most aztán végiggondoltam. A frász jött rám, hogy valakinek a vallási hiedelmeit sértem. De igazad van, kb. annyira van értelme a hagymamérgezésnek is.
2013. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mielőtt írsz olvass utána! Igenis mérgező!!!

Egyszerűen csak két szó, kutya, hagyma,kapásból az első oldalak között vagy 10 találat.

Idézem: "A hagymafélék nagy mennyiségben hemolitikus anémiát okoznak. Ez egyfajta vérszegénység, a hemoglobin szerkezetének kóros elváltozását jelenti." "semmi esetre se adjunk neki hagymás ételeket, sült hagymakarikákat, vagy hagymával főzött leveseket!"

Forrás:

[link]

2016. márc. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!