Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Golden Retriever kutyusom van, 11 hónapos, és nem régen vettem észre, hogy az egyik szeme barna a másik pedig kék. Eddig mind a kettő barna volt, (am a jobb szeme kék) és a jobb szeme elég érzékeny. Miért?
2011. dec. 10. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi, de érdemes lenne megnézetni dokival..

Lát vele?

2011. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát azt nem tudom, hogy lát e vele vagy, én is arra gyanakszok h lehet arra a szemére megvakult. de am apukám unokatesója doki, majd elvisszük hozzá, ő biztos tudni fogja =/
2011. dec. 10. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Goldenekben nem vagyok otthon, de pl. a bordereknél, huskyknál, aussiknál és több fajtánál is normális ha a két szem másmilyen színű. Ezt öröklik, látási zavar nincs, de persze vidd el mindenképp orvoshoz.
2011. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az előzö válaszolólónak teljesen igaza van visont nem lehet h szürke hájogos a kutyus?
2011. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nemtom, lehet =/
2011. dec. 18. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!