Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgősen segítség kellene!...

Sürgősen segítség kellene! Budapesten hol vennék be? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jó napot kivánok mindenkinek!A segítségüket szeretném kérni a következőhöz:Budapesten merre van állatvédő szervezet vagy menhely,ahol be tudnának venni rövid időn belül egy 2 éves,kis-közép termetű szuka kutyust?Sajnos nem tarthatom meg,anyukám súlyos szív beteg,kórházban van,nekem suli és suli után anyukámhoz megyek a kórházba,bátyámék dolgoznak így szegény kutyusomra nincs elég idő,gazdit is próbáltam neki keresni de nem kell senkinek pedig aranyos,játékos és szoba tiszta is ,így hogy édes anyám tartosan beteg nehéz a kutyus eltartása is(persze ez nem így volt mikor magunkhoz vettük).Nagyon sajnálom szegénykét de jobb lesz neki(remélem) :( Szóval hol vennék be a kutyust Budapesten ahol nem altatják el(vagyis nem gyepmesteri telep)???Esetleg ha valaki befogadná megköszönném.A normális válaszokat köszönöm szépen!
2011. dec. 11. 09:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy menhelyen többet tudnának foglalkozni a kutyával, mint amennyit te tudsz most ... Jó, értem én hogy sz@r a helyzet, de nincs valami rokon ahol ideigelenesen ellehetne a kutya? Talán anyukád is jobban lesz lassan ...
2011. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam hogy a menhelyen fognak vele foglalkozni többet,de onnan kap egy családot,Anyukám,nem gyógyul meg sajnos,2-3 hétnél többet nem tud itthon lenni,mert befullad,akármikor kaphat egy szívinfarktust vagy úgy be dagad az egész teste(vizesedik)hogy nem tud lábra állni :( ,nem sokkára lesz a műtétje is :S Sajnos nincs olyan rokon aki be tudná fogadni a kutyust,ha lenne akkor nem adnánk a menhelyre!Nekem suli van,reggel 6 kór leviszem,adok neki enni és este 6-8 kor is leviszem,megetetem,suliból mikor haza jövök 2-3 órakor ,eszek és megyek be anyukámhoz,aztán 4-5 re haza érek,gyorsan megcsinálom a leckém,aztán mint előbb írtam leviszem a kutyusom,aztán fürdök,eszek,stb és alszok mivel reggel 5 kor kelek.A 2 bátyám szinte itthon sincsenek mert 12-24-36 óráznak,biztonsági őrként dolgoznak.Sajnos nincs időm a kutyusra,az meg hogy enni adok neki meg leviszem,nem foglalkozás,mivel elég nagy mozgásigényű kutyusról van szó! :S Tudom hogy nem jó dolog le adni,mert nagyon szeretem és családtagnak számít,de azt nézem neki mi a jobb,és biztos nem jó neki sem,ha alig lát egész nap..:( Sajnálom de muszáj oda adnom!Vagy van más megoldás is?Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2011. dec. 11. 16:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Közösségi oldalakon (facebook, iwiw) próbáld hírdetni. Keres rá az állatvédő-s oldalakra, rakd fel oda is, hátha rögtön akad gazdajelölt. Gondolom kaisméretű kutya ha a lakásban van, nekik könnyebb gazdát találni.

Talán e-dog.hu, expressz.hu-ra is rakhatnál ki hirdetést.

Haq fajtatiszta akkor nagyon vigyázz nehogy szaporitonak add oda.


Utolsó

2011. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kis-közepes termetű,talán spicc keverék szuka,chipelve,oltva,féregtelenítve van,okos,kedves,kutyus,kutyákkal,cicákkal jól kijön illetve imádja az embereket és a gyerekeket is,teljesen szoba tiszta,hiperaktív kutyus,nagyon aranyos,puszilkodós :D Hirdettem a e-dog.hu-n is,az expressz.hu,gazditkeres.hu,haziallat.hu,kiskutya.hu stb oldalon is hirdetem de nem kellett senkinek :( Állatvédőknek írtam már,illetve holnap fel hívogatom délután az össze Budapesti Állatvédőket,menhelyeket,stb...hátha sikerrel járok.Köszönöm szépen még egyszer a válaszokat!
2011. dec. 11. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!