Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baj az angol...

Mi lehet a baj az angol bulldogomnak?

Figyelt kérdés
A kutya ca. 1 hónapja elkezdett sántítani az egyik hátsó lábára. Illetve nem is sántított, inkább olyan furcsán ment. Ma reggelre nem tudott felállni. Az állapota ez idő alatt nem rosszabbodott ill. nem javult, csak stagnált. Vtam vele állatorvosnál, adott csonterősítőt, ill. azt mondta, h meghúzta a hátsó lábát. Vigyem állatklinikára? Röntgenre?
2011. dec. 11. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem tud felállni szerintem mindenképpen aggasztó, menjetek el az ügyeletre, ha van rá lehetőséged!
2011. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem, régen a kuvaszom járt így. Sántítani kezdett, aztán egy reggel már fel sem tudott állni. Aztán soha többé nem tudott járni, lebénult a hátsó része. Minden képen, vidd el orvoshoz!
2011. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma vtam vele állatorvosnál. 10 percet vizsgálta, azt mondta, gyenge a csontozata és meghúzta a hátsó lábát, adott csonterősítőt meg egy injekciót és ennyi...
2011. dec. 11. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy másik dokival, ha a tiéd nem tudott kielégítő választ adni.
2011. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, mostanában mi voltunk több állatorvosnál, egyik trehányabb, mint a másik... Ne kockáztass szerintem!
2011. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha holnapig vagy ma estig nem látsz javulást akkor vidd el egy állatklinikára.
2011. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyon szép korcsot vegyél... Ugyanolyan aranyos, és mivel keverék így talpraesettebb, és erősebb. (egyébként vidd orvoshoz)
2012. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt adjál neki amit tik is esztek. Szép fényes lesz tőle a szőre és ennyi a történet...
2012. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!