Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit tanítsak még...

Szerintetek mit tanítsak még meg az angol bulldogomnak?

Figyelt kérdés

Ezeket már tudja:

Ül,fekszik,hopp,hozd vissza,kérem,marad,lábhoz,hozzám,cica

Ötleteket kérnék,hogy mire taníthatnám még be:)

Ha szükséges,magyarázzátok is légyszi el,hogy hogyan tanítsam meg neki.:)


2011. jan. 30. 17:36
 1/8 anonim válasza:
Szia! Nekem is angol bulldogom van. Ha a Te kutyád tudja amiket leírtál, akkor az pont elég egy angol bullitól - ugyan is az egy olyan makacs fajta, hogy csak azt csinálja meg amit akar. Van, hogy az enyém még sétálni sem hajlandó, a labdát is 3x hajlandó csak visszahozni stb...
2011. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
WC használatot, szerintem ez a leghasznosabb...
2011. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kinti,nem kell neki WC:)

Az enyém sem mindig engedelmeskedik,már néha az agyamra jön,de alapjába véve vagyok értelmes kis jószág.

Tudom,hogy már pont eleget tud,de még csak 1 éves,nem bírnám ki,hogy több dolgot ne tanítsak neki :)

2011. jan. 30. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:

*****

Jó kis könyv :))



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ninna ♥ ***** válasza:

Ez természetes, hogy több mindent szeretnél neki megtanítani, hisz az előrelépés ösztönöz :) Ez egy angol bulldognál is elérhető, van olyan angol bulldogos ismerősöm, akinek a kutyája rengeteg trükköt tud. Igazából a trükkök tárháza végtelen, a fizikai korlátokon belül igazából bármit meg lehet tanítani a kutyáknak. Nem tudom, ismered-e a klikkeres képzést, mert azzal könnyebben meg tudnád tanítani neki a trükköket. Itt olvashatsz a klikkeres tanításról: [link]


És itt van egy nagyon jó könyv (101 kutyatrükk) neten elérhető változata is, én ebből már nagyon sok trükköt tanítottam: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Huhh ez a 101 kutyatrükk nagyon jól néz ki,de a gépen nem a legnagyobb élvezet olvasni,remélem a könyvtárban megvan ez a könyv:)

Ami a klikkelést illeti...nem nagyon értem,mi lenne az...:/

2011. jan. 30. 20:47
 7/8 zsuzsabazsa ***** válasza:

Szerintem a tárgyhozatal nem lenne rossz.

Fonott bevásárló kosarat vitetni vele.

Vagy pipát adni a szájába (persze üresen)azt mindenki megnézné az utcán.

Lufikat felfújsz és azt fejelné. Az is látványos.

2011. jan. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is angol bulldogom van :)


Az enyém imád láb alatt lenni, ezért elsők között tanulta a szlalomot, és a nyolcast. Igazából nem is annyira trükk, szívesen bujkál a lábaim között. Meg tud olyat is, hogy parancsra megkerül, és beül a két lábam közé.


Pitizést, kengurut felejtsd el, a kenguru mondjuk jót tenne az izomzatának, de én még sehogyse tudtam rávenni, hogy megtalálja az egyensúlyát :)))


Pacsi is jól jöhet, egyikkel, másikkal.


Aztán nálunk van még csomó hülyeség, mint lelövés, fa (erre ráugrik a fára amire mutatok) pörgés jobbra, balra, meg nem is tudom még mik. Vizsgafeladatok közül jó pár (távolról irányítás főleg).

2011. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!