Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta lehet? A...

Rozsa Robert12 kérdése:

Milyen kutyafajta lehet? A kep lent-------|

Figyelt kérdés

Border Collie-ra tipp en de most ne azt irja mindenki hogy "BORDER COLLIE" jo? CSAK HA TENYLEG AZ!!!!!

Na itt a Link: [link]


2011. dec. 11. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen keverék kutya. Esetleg valamelyik sülőjében lehetett Border Collie de ő nem az. Nem is nagyon hasonlít rá.
2011. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem border...valami több generációs keverék
2011. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nem border, csak egy sima keverék... Én látok benne némi corgiet, de lehet, hogy még azt sem.
2011. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én berni pásztort is látok benne, de biztosan keverék. A border collie-ban nincs barnás foltos szőrzet.
2011. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

van tri color border [link]


Ez a kutya viszont biztosan nem border, én abban is kételkednék, hogy a felmenői között lenne border

2011. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Berni, border, ilyesmi szerű keverék, de szerintem valami kisebbet is belekevertek, és még corgit is látok benne, ha nagyon akarok. De egy biztos: nem border.
2011. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kosz a hasznos valaszokat
2011. dec. 11. 19:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, tényleg van, még soha nem láttam :))
2011. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
borderben több tucat szín van de a fekete a fekete-fehér a leggyakoribb, szóval nem meglep, hogy más színekkel nem nagyon találkoztál :)
2011. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ennek se a szőre, se a formája nem borderes, még ha színben van is ilyen. A kereszt a mellkason meg nem tudom mennyire jellemző rájuk, de nem hiszem, hogy sűrűn előfordulna.
2011. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!