Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta amelyikbe...

Van olyan kutyafajta amelyikbe "szerelmesek" vagytok?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen plátoi nagy elképzelés,hogy jo lenne egy olyan? Mi alapján választotok kutyust? Föleg akinek több másfajta kutyusa is van.
2011. nov. 27. 11:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
NEkem jelenleg amstaffom van de volt 10évig egy boston terrierem:)Emellett számos más kutyám,labrador keverék,2 németjuhász,tacsko.De a Boston és az amstaff a nagy kedvenc szerelem:) LEghűségesebb barát,legőszintébb.És mindkettő kutyusnak szinte totális emberre jellemző tulajdonságai voltak(könyörgés,hiszti,sértődés,hálálkodás kitartás stb)Imádom/tam őket!!!! <3
2011. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én gyerekkorom óta kuvaszok, pulik és komondorok társaságában nőttem fel, vidéken. De igazi "szerelmeim" a kuvaszok. Egyszerűen imádom ezt a fajtát. Gazdájáért bármit megtenne és remek őrkutyák. Jelenleg is tartok 4-et és most érkezett, egy kis puli kölyök.:)
2011. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
nekem van 2 tacskóm, 1 berni pásztorom, 3 pulim, 1 rottweilerem és 1 keverékem
2011. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Igeeen,a Spánieleeek!! <3
2011. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

malamutom van már 10 éve! És nem az első malamut! Szóval a malamut!

De nagyon szeretem a boxereket is, de beteges és ezért nem tartanék.

2011. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Német juhász az örök szerelem...
2011. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Magyar agár.5 évesen szerettem bele 10 évre rá tavasszal kapok egyet :)
2011. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én ha százszor választhatnék, százszor az uszkárt választanám. Hogy miért? Mert gyönyörű, intelligens, kecses és mert imádom. /16 évig volt uszkárom/
2011. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Shiba annyi szépek! :$
2011. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nekem pulim van, de a nagy vágyam, hogy egyszer legyen egy bullterrierem :) Csak sajnos a pulim nem visel el más kutyákat így nem lehet másik kutyám...

De a menhelyeken is sok keverék kutyus van akik nagyon különlegesek, szépek.

Ha majd egyszer új kutyure lesz szükségünk akkor vagy menhelyről vagy fajtamentőktől fogadunk örökbe :)

2011. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!