Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a fekhely jó lesz neki?

Ez a fekhely jó lesz neki?

Figyelt kérdés

Ezeket a fekhelyeket néztem ki a kutyusomnak, aki egy kis bichon havanese. Még csak kölyök és most biztosan elég neki, de a fedett kutyaház is elég nagy lesz neki felnőtt korában?

Másrészt mennyire jó a fedett? Csak én gondolom, hogy azt jobban értékelné?

[link]

[link]

Köszönöm a segítségeteket!:)


2011. dec. 11. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A fedettnek nem sok értelme van, a másik kis ágyikó tökéletes neki!
2011. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mienk is jobban szereti a fedett helyét,mert eltud bújni ha akar,egyébkén ha meg nem van neki fotelje :)
2011. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meg is vettem a zöld színűt, mert féltem, hogy a másik kicsi lesz, ha megnő!:) Ha majd úgy alakul kreálhatok rá neki egy tetőt, aztán meglátjuk mennyire értékeli!:)
2011. dec. 11. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi idős, de amíg nagyon kölyök, ne add oda neki. Fogváltáskor szétszedi, addig elég valami olcsóbb műanyag, vagy akár csak egy régi pokróc is. Majd ha kicsit benőtt a feje lágya, meg az összes foga a helyén van, akkor lehet ráereszteni.
2011. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni, köszönöm!:) Nem örülnék neki, ha szétszedné!:)
2011. dec. 11. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
igazad van hogy fogváltáskor szét szedi de az én kutyusom fogváltáskor nem rágta meg a helyét mert szerintem tudja h az az övé és az jó neki nemkell szétszedni :D
2011. dec. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!