Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafuttatóba nagytestű...

Kutyafuttatóba nagytestű kutyát lehet vinni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet. miért ne lehetne?
2011. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

Bármilyen nagyságú kutyát lehet vinni a futtatóra.

Persze arra vigyázni kell, hogy a kisebb testű kutyákban ne tegyen kárt. Ha nem harapós minden további nélkül.

2011. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretném vinni van egy yorkim is de inkább a nagyot vinném h ismerkedjen, csak enm tudom h kinézik-e onnan az embert avyg esetleg elküldenek, vagy ha picik vannak bent bemehetünk-e minden kérdezés nélkül?
2011. dec. 12. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bemehetsz:) Jót fog tenni neki is. Nekünk (jobban mondva anyámnak) egy kis méretű keverékünk van (ez a patkányozó méret), és CSAK nagy testű barátai vannak, imád velük játszani:D Szóval biztos szerezni fog ott pár barátot.
2011. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát itt az öreg nénik nagyon kinézik a nagykutyákat de nem szólnak érte én egyáltalán nem bánom de kérdez körbe hogy az ő kutyusa hogy jön ki a nagyobb termetűekkel.
2011. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként én úgy gondolom h egy ilyen helyre bárki bemehet és annak kell kivinnie a kutyáját aki nem bír magával nem mérettől függ.
2011. dec. 12. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a méret számít, hanem a szocializáltság. Én simán beviszem bármilyen kutya közé a komondort, nem bántja őket, ha azok nem kötekednek. Ez pedig ritka. Inkább a nagyon kicsi kutyák szoktak félelemből keménykedni, de az is a babusgatós nevelés miatt van.
2011. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kutyafuttató arra való, hogy kutyákat futtassanak. A kutyád egy kutya, tehát neki is való.

Az már más kérdés, hogy a helyi közösség b*szatlan szafaládétacskós nyanyákból áll, akik már messziről tarkón lőnék a kutyádat csak azért, mert megszületett (bár ezek általában nem a futtatón gyűlnek, csak a házak körül lófrálnak meg pletykálnak a kisboltossal), vagy normális társaság. Én az utóbbit tapasztaltam eddig, szóval bátran próbáld ki, aztán ha kiutálnak, akkor nem is érdemes közéjük járni, mert gyökerek.

Értendő mindez abban az esetben, ha a kutyád nem szed szét senkit és semmit :) Vadállatokkal nem megyünk közösségbe, csak szakember felügyelete mellett.

2011. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagytestűm van, és a futi, amire régen jártunk, na az a törpekutyák területe. Engem nem érdekelt, bementem, hiába szörnyülködtek ott nekem, tudtam h a kutyám jól nevelt, max fellöki őket. Aztán a végén kiderült, h mégse jó ott lenni, mert a sok kis nyomoronc nem tudta, h mi az a játék, és folyamatosan tépték az én kutyámat. Mindig lógott egy-egy a fülein, egy a farkán, egy a pofáján, stb...Ő meg csak néha lerázta őket. Aztán az egyik csaj mondta, h az ő kis tündibündije morog rá meg harap. Mondtam neki h ilyenkor adjon neki egy nyakast, grabanc elkap, stb. Erre néztek rám szörnyülködve, h tündibündit bántani ? O.o Mondtam h oké, akkor folytassa így, szóljon ha már elege van belőle, megmutatom h h kell. 2 hónap múlva inkább keresett neki másik gazdit és kijelentette, h a kutya hülye volt, nem ő rontotta el... :)


Szóval simán mehetsz, de készülj fel :D :D :D

2011. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!