Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek adjak a staffimnak?

Szerintetek adjak a staffimnak?

Figyelt kérdés
csonterősítőt, multivitamint, vagy izületvédőt? szerintetek nem árt neki később? én ugy tudom hogy fölösleges, ti mit gondoltok ezekről?
2011. dec. 13. 10:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most tápot szeretnél vagy a táp mellé csonterősítőt, multivitamint és izületvédőt?

Mert a kérdésed erről szólt, én erre válaszoltam.


Egyébként a Happy Dog nagyon jó táp, megfizethető áron (ha netről rendeled akkor aztán pláne!)

2011. dec. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na igen, kérdezték, hogy mivel etetem irtam hogy dog chow, utána irtad hogy te mit adsz neki, gondoltam ez tanács, hogy etessem azzal. aztán kérdeztem hogy mit ajánlotok neki hogy szépen fejlődjön, mert irták hogy ha jó a táp akkor nem kell neki csonterösitő stb. ezért kérdeztem, de én középkategóriás tápot szeretnék neki. ha nem jó a dog chow. de nem értem hogy most miért írod a happy dogot? ennyire szar a dog chow? mert kb hasonló a két táp, csak a happy dog azthiszem szójamentes.
2011. dec. 13. 13:33
 13/16 anonim ***** válasza:

Ég és föld a két táp!


Ha rákeresel a neten, a Happy Dogot prémiumtápok között találod, sőt még zöld kagylókivonat is van benne.

A Fressnapf áruhávezetőjével beszélgettem jó pár hete, a Dog Chow mellé szokta ajánlani a kiegészítőket, vitaminokat, a Happy Dog mellé elvileg nem kell. Én a zöld kagylókivonat miatt adok neki pluszban Vetri Care GF600-at.


Ha gondolod, maradj a Dog Chow-nál, mert annyira nem rossz táp. Én az eredeti kérdésedre válaszoltam a Vetri Care GF600-zal...

Na, akkor így tisztáztunk mindent? :)

2011. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
igen köszi a választ! sztem maradok a dog chownál és 1 éves kora körül váltok majd kutyakaját amikor kezdek vele sportolni.
2011. dec. 13. 14:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha szépen, egyenletesen fejlődik tőle a kutyus, nem látsz semmi abnormális változást, akkor nem is lenne értelme váltani :)
2011. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem tök érdekes volt 2 honaposan a mellső két lába ugrálás után lekezdett remegni kicsit. Vittem dokihoz mondta h vegyek neki vitamint "LAvet" nevűcsonterősitő tabletta,igaz csak 600ft viszont napi 2 kellett neki akkor adni . ÉS nem viccelek 2 hét után elmult neki már nemszedi 4 honapos kora ota és semmi tünet semminek!De lehet h egy éves koráig mégis adom neki ártani nem árthat.
2011. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!