Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fésűt vegyek?

Milyen fésűt vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy spánielem. 7 hónapos, kint lakik, de a bundáját szeretném minél hatékonyabban ápolni. Már elég nagy a bundája, van egy fésű, amit igaz a macskának vettem még 1 éve, de már a fogai kezdenek kiegyenesedni.

Gondoltam tudtok a saját tapasztalataitokból írni 1-2 dolgot, hogy mi vált be nektek.

Természetesen, ha bejön a jó idő, viszem kozmetikushoz :) Persze nem nyíratni, hanem trimmeltetni.

Amúgy barna szőrű


2011. dec. 13. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
[link] Én ilyet vennék, jól kibontja a csomókat és tisztítja a szőrt, de vigyázni kell vele, mert bökős.
2011. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a Furminátor Classic M vált be (Vaterán feleannyiért meg lehet venni, mint a gyártó honlapjáról), kiszedi az elhalt aljszőrzetet, ami összecsomósodna. De szükséged lesz egy bontófésűre is, amivel előtte egy kicsit áthúzod a szőrt. Az első válaszoló által linkelt fésű is jó.
2011. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Ilyenem van pirosba :)! Igaz kisebb a feje, mivel macskának szántam csak közben jött a kutyus is :)

Második: Tavasszal beszerzek egy olyat! :) Vagy előbb.., amint tudok! :)

2011. dec. 13. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!