Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fésűt vegyek a sziámimnak?

Milyen fésűt vegyek a sziámimnak?

Figyelt kérdés

Az állatorvos tanácsára mindennap meg kell fésülnöm, mert sokat mosdik, sok szőrt nyel és az bántja a gyomrát. Találtam egy jónak tűnő egyszerű kefét, de vásárlói vélemény is van hozzá, ami szerint nagyon jó, de a szőrt nem szedi ki. Nekem meg pont olyan kellene. Milyen lenne jó akkor?


[link]


ez volna az amelyik állítólag nem távolít el szőrt.


2010. jan. 24. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A cicáknak van egy gyurmaszerű ételkiegészítő ami segít nekik megemészteni a szőrt és akkor nem öklendezik fel. . A márkáját nem tudom, mert egy barátom használja. Nem minden macska szereti az ízét, ezért van olyan amelyik nem hajlandó megenni,még akkor sem ha kajába kevered neki.
2010. jan. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igazabol az en macskamnak is hullik a szore nem is kicsit en olyan fesut vetem neki ami az egyik oldalan puha a masik fele pedig durvab de nem okoz fajdalmat a macskamnak sot nagyon is elvezi es minden nem kivant szort el tavolit
2010. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom, kap pasztát, de elég nagy harc megetetni vele, még is jobb lenne, ha amellé nem enne meg naponta egy fél bundát.
2010. jan. 24. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem az a fésű is jó csak fésüld visszafelé utána meg normálisan

vagy pedig amit a kisbabáknak vesznek ami nem kemény hanem az a izé szal ez :D [link]


szerintem ezis jólenne:d

2010. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!