Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon szeret engem a kutyám?

Vajon szeret engem a kutyám?

Figyelt kérdés
nem mindig van időm játszani vele mert mostnába nagyon sok a dolgom de általába nagyon sok időt töltünk együtt... amikor elmegyes suliba akkor mindig otamegyek hozzá és amikor hazajővők akkor is.. csak néhe nem tudok annyit vele lenni amennyit szeretnék... de kb.mindent megkap tőlem... vajon jó gazdi vagyok?
2009. máj. 17. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

szerintem ha már megfogalmazódik benned egy ilyen kérdés, akkor csak jó gazdi lehetsz..

ha rossz lennél, akkor eszedbe sem jutna ilyesmi, csak élnéd a kis világod.

2009. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megtanulja,hogy mikor lehet veled, biztosan szeretné,ha többet foglalkoznál vele,de figyeld a farkát: ha csóválja,akkor szeret.
2009. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont tegnap láttam a tv-ben egy kutyákról szóló műsort, és az volt benne, hogy ha a kutya jobb oldalra erőteljesebben csóválja a farkát, akkor azért, mert lát téged, és örül neked, de ha ugyanez a másik irányba, akkor pedig vagy egy ismeretlen kutya miatt csóválja, vagy pedig, nem örül.....valami ilyesmi volt.

Viszont, ha mélyen belenézel a szemébe, bármit ki lehet belőle olvasni....(ez nem volt a tegnapi műsorba, magamtól mondom) És ezzel, hogy a szemébe nézel, megnyugtatod, hogy te is mennyire szereted.

Nyugodj meg, biztos lehetsz benne, hogy szeret, hiszen a kutyák a leghűségesebbek, és a legjobb barátok sokszor. :)

2009. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi remélem hogy szeret engem.. én nagyon szeretem...
2009. máj. 17. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!