Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával labdázni? Szeret a...

Lee12 kérdése:

Kutyával labdázni? Szeret a németjuhász rotweiler keverék kutyám labdázni csak az a baj hogy eldobom a labdát és visszahozza majd leül és elkezdi rágni és morog hogyha el akarom venni?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? valamint hogy baseballabda ami kemény az veszélyes? hogy beletörik a foga?
2011. júl. 10. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

azért morog, mert rossz a kettőtök kapcsolata, és ő érzi vezérnek magát...


először is tisztázzátok ki az úr a háznál, utána lehet rátérni az apport kérdésére. ajánlom Jan Fennel könyveit (guglizz rá).


és ne ilyen humán célra gyártott labdákkal játszatok, hanem vegyél neki rendes, kutyának gyártott labdát. sajnos az egyszerű teniszlabda sem jó, üveggyapot van benne, és lecsiszolja a kutya fogait. bende, gappay, jó labdák, minőségiek, ha nem dobod a folyóba, akkor túlélik a kutyát.

2011. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én régen sima gumilabdával játszottam vele. Nagy labda, mint a fejem (nem tudja lenyelni véletlenül).

Még gyerek voltam nem nagyon volt pénzem rendes kutyalabdára. Na persze első dobás után amikor elkapta kilyukadt és totál leengedett :) De jó ideig elvolt vele, mert én nem hagytam, hogy hosszú percekig rágja hanem elvettem tőle és újra eldobtam. Amikor pedig nem játszottunk el volt zárva, különben szétrágta volna.

Nekem is morgott, de ha megcsikiztem vagy simogattam vagy beszéltem hozzá akkor hamar elengedte. Vagy néha ha nagyon nem akarta mutogattam neki a kedvenc csontjait vagy másik játékot, esetleg jutalomfalatot.


Egyébként az normális, ha kicsit morog, játszik. :) Ha nagyon morog rád és mindig, akkor az már bajos.

2011. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha váltott labdával játszol, akkor nem lesz gondod. És még tréningezed is a kutyát. De azt mondjuk nem hagynám neki, hogy megmorogjon ha nyulok a labda felé. Nyakörvvel felhuzni, és ereszd.
2011. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is németjuhász-roti keverékem van :) Ő is iszonyatosan labdás :)

Amúgy a titok: kettő labda. Amint visszahozza, a másikkal elterelni a figyelmét, azt dobni, az első lasztit el fogja ereszteni. És így tovább. És ezzel ideje is lenne elkezdeni az "ereszd" parancsot is gyakorolni :)

2011. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én németjuhász utcai mix-em is ezt csinálja, de én még félre is neveltem, mert ha megmorog, akkor én lehajolok hozzá és én is elkezdek morogni, aztán birkózunk egy nagyot... de határozott különbség van aközött a morgás között, amit nekem címez, meg aközött, amit idegennek... de anyám hülyét tud kapni, mikor 3cmre van az orrom az ő orrától, mind ketten morgunk, neki már a nyála is csorog, annyira beleszínészkedik...
2013. okt. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!