Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik állatboltot tudnátok...

Melyik állatboltot tudnátok javasolni Budapesten a Fressnapf-on kívül?

Figyelt kérdés

Már beszereztünk pár dolgot a kutyusnak, de még sok hiányzik. Állatboltot én csak a Fressnapf-ot ismerem, de kicsit drágának tartom. Neten is meg tudnám venni olcsóbban, de szeretném megnézni, megfogni mielőtt megveszem, hogy biztos legyek benne, hogy jól választottam. Szóval egy olcsóbb boltot tudnátok ajánlani?

Ami még hiányzik:

- fésűk

- kutyasampon

- fürdető szivacs (Mondjuk nem tudom, hogy mennyire kell speciális. Vagy elég egy mezei szivacs?)

- nyakörv

- póráz

- kutyakaja

- klikker

- kutyapelenka

- játékok

- rágóka

- etető/itató tál


Köszönöm a segítséget!


2011. dec. 13. 21:06
1 2
 1/17 Akiteki ***** válasza:
100%

Alpha Zoo. A Dohány utcában láttam egyet. De az Alpha-Vet szerintem még olcsóbb.


Fürdető szivacs??? Kutyának? Az életben nem fürdettem szivaccsal. El sem tudom képzelni, hacsak nem meztelenkutyád lesz. A pelenkát meg felejtsd el, mert utána küzdhetsz, hogy nem lesz szobatiszta.

2011. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom ajánlani amit az első válaszoló vagy még nem tudom van e pedten Pet shop ott jó rán vannak dolgok. Bár Pesten még nem láttam. De meg kell nézni.

Fürdető szivacs?? Minek? Soha nem fürdettem egy kutyát se szivaccsla nem kell hozzá.

Kutyapelenkát feljtszd el soha nem lesz vagy csak nagyon nehezen utánna szobatiszta.

2011. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Oké, még soha nem fürdettem kutyát!:D Akkor az nem kell!:P

De amíg meg nem kapja az oltásokat, addig nem tudom levinni sétálni és jobban örülnék, ha csak egy helyről kellene feltakarítani utána. Aztán ha már levihetem, természetesen nem fogom használni. Így sem lehet?

2011. dec. 13. 21:20
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
A ddig amíg nem lesz meg az összes oltása addig jó a kuyapeéenka de utánna minél előbb szoktasd arra hogy kint kell elvégeznie a dolgát.
2011. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb boltokban nézd, nálunk a pici bolt a legolcsóbb, alapdolgok mind vannak náluk, de hoznak is, ha éppen nincs.

Fürdető szivacs meg nem kell, kézzel szépen besamponozod, vízzel lemosod és viszlát, mintha hajat mosnál.

A kutyapelenkára meg feltétlenül szükségetek van? Régen is kibírták nélküle a kutyák, amúgy sem azon fog múlni, hogy szobatiszta lesz-e, hanem a nevelésen, illetve azon, hogy mikor tanul meg uralkodni a záróizmain... Akkor meg már akár kint is végezheti a dolgát, mintha tényleg kutya lenne.

2011. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát ne várd a pelustól, hogy majd megoldja minden gondodat, nem kutyasz*rmágnes, arra is rá kell szoktatni a kutyát, az meg nem fog menni, amíg még nem tudja visszatartani a pisit-kakit. Az első oltás után két héttel meg szerintem már leviheted annyi időre, amíg elvégzi a dolgát, nem lesz tőle semmi baja (legalábbis ha nem a legkutyaszarosabb fűcsomóra teszed le, hanem valami kutyák által kevésbé kedvelt helyre).
2011. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, én is arra lennék kíváncsi, hogy a kisebb állatboltok hol vannak, mert a környékünkön még nem nagyon láttam, csak egyet, de az tényleg kicsi!:)

Már 2 oltása meglesz mire hozzánk kerül, nem tudom, hogy még mennyi kell, de ha jól tudom, akkor még 2. Szerintem azért nem hónapokról van szó és amint engedi az állatorvos már viszem is a szabadba 2 óránként.:)

2011. dec. 13. 21:32
 8/17 A kérdező kommentje:
Na akkor nem is szóltam!:) Akkor a kutyapelusról már le is beszéltetek!:) Köszönöm a segítséget!
2011. dec. 13. 21:33
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, merrefelé laksz? Én a II. kerületben tudok jót, az is nagyon kicsi, de nagyon jó is. Szerintem próbáld meg nyugodtan nálatok is a nagyon kicsi boltot, egy-két cuccot biztos találsz jó áron.
2011. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szerintem a kisállatboltok sokkal drágábbak mint a fressnapf!

amúgy pórázt és nyakörvet te is csinálhatsz! (nézz utána a neten) mi is úgy csináltuk, a saját elképzeléseink szerint:)

de ha nem szeretnéd akkor a neten nézelődj online webshopokat...(általában van boltjuk, raktáruk is amit meg lehet nézni és ott is lehet venni cuccokat)

amúgy meg ha nemnagyon számít a márka akkor elmehettek az auchanba,metroba,corába.. ott nagyon olcsón hozzájutsz a cuccokhoz:)

a metro-ban főleg kajákat árusítanak(persze állat) mi is mindig onnan vesszük:) (konzerv+száraz)

ja az ikeában is lehet kutyakosarat,párnát,pórázt venni:)

2011. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!