Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta...

Szerintetek milyen fajta keverékei a kutyusaim?

Figyelt kérdés

Az első képen Zsebi(baba) látható. Egy A/4-es lap hosszú. 6 hónapos kislány. Ivartalanítva lesz az első tüzelés után

[link]


Ő itt pedig Fifi az 1 éves ivartalanított kislány.

[link]


És Molli a 4 hónapos kislány. 1. tüzelés után ivartalanítva lesz.

[link]


2011. dec. 13. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Véleményem szerint Zsebiben van talán drótszőrű tacsi vagy valami ami drótszőrű.

Fifiben egyértelműen van westi.

Molli meg rejtély. Am, nem kell megvárni az első tüzelést... Ez tévhit, és az orvosok bebizonyították már, hogy minék előbb ivartalanítják (főleg a szuka kutyákat) annál kisebb a valószínűsége, hogy valamilyen nemi baja lesz. Egyébként nagyon aranyosak, és jó dolog, hogy ivartalaníttatni szeretnéd őket :)

2011. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zsebi valami terrier mix, Fifi westie-szerű, a harmadikban meg lehet tacskó, csivava, akármi.
2011. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm (:
2011. dec. 13. 22:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Úristen, de édesek mind! Molli azzal a lapát fülekkel, haláli!
2011. dec. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de édesek:)


Viszont ne várd meg az első tüzelést az ivartalanítással. A nőstény állatok ivartalanítása megakadályozza a petefészek- és méhrák kialakulását, és nagymértékben csökkenti az emlőrák kialakulását. Különösen igaz ez az ELSŐ tüzelés ELŐTT elvégzett ivartalanításra, ebben az esetben szinte 0 az esély rá, hogy ilyen jellegű daganatai lennének. Ha a petefészket is és a méhet is kiveszik ivartalanításkor, akkor azzal nyilván nem lesz probléma, de ha ez nem az első tüzelés előtt történik, attól még kevéssé változik az állat esélye az emlődaganatra.

2011. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm , de ma elkezdődött a tüzelés. Zsebi mostmár nagylány.
2011. dec. 14. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
:) Akkor mi után Zsebi végzett a tüzeléssel szerintem vigyétek egyszerre a két kislányt ivartalaníttatni:)
2011. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. :)
2011. dec. 15. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!