Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi juhász kutya nem...

Kaukázusi juhász kutya nem megy be a házába?

Figyelt kérdés
A szomszédunknak van egy ilyen kutyája még kölyök de megvan kötve (:'( )és nincs háza se se semmi fedett rész és szegénykém ilyenkor ázik meg ott van a sárban.a szomszéd meg azt mondja ez ilyen kutya nem is menne be a házba inkább egy kis gödörben alszik.ez igaz?szerintem nem..
2011. dec. 15. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Üzenem neki, hogy: a kurv@ anyját!
2011. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Őt kellene így kikötni. Ismerek kaukázusi kutyákat, nagyon jól érzik magukat a kutyaházban. Nem akarok tippeket adni, de én feljelenteném, mert ez állatkínzás.
2011. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismét egy ostoba ember, aki pásztorkutyát vesz és megköti, majd 1-2 év múlva pedig olvassuk a hírekben, hogy megvadult és letépte a gazdája karját.


Egyébként valóban nem kell neki ház, max eső elől szoktak behúzódni, de akkor se mindig.

2011. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A miénknek volt egyszer láttam bemenni amikor megláttam ,hogy megtépett egy tyúkot és megkérdeztem tőle hogy kitette? Viszont az életbe nem kötnék meg egy kutyát se. Fel kéne jelenteni bár nem tudom mit tudnának tenni.
2011. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igazából 14vagyok anyámék meg elég jóban vannak a szomszédal szal ez a feljentés sajnos bukta:/ hát remélem akkor ez a kutya tényleg így érzi jól magát a szabadban
2011. dec. 15. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 14 éves vagy, akkor feljelentheted őket a szüleid tudta nélkül.
2011. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez így önmagában nem igaz. az meg pláne, hogy kis gödörben alszik... mindenképp fedett, száraz helyen szoktak héderelni, és mindig úgy, hogy belássák az udvart és az utcát.


akkor szokott előfordulni, hogy egy kau nem megy be a házába, ha az nagyon el van dugva az őrhelyéhez képest, de olyankor sem az esőben ülnek, hanem keresnek egy megfelelő zugot. effektíve a hideg nem számít nekik, a magyar tél nem tud egy kaunak megártani.


viszont az, hogy lehetősége sincs elbújni, már bőven kimeríti az állatkínzás fogalmát!

2011. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Halii!

Nekem kaukázusim van...neki van háza, nincs megkötve, több helyre is be tud menni, ha úgy érzi.

Abban pedig egyet értek a szomszédoddal hogy "úgyse menne be" mert ez igaz, tapasztalatból mondom...de ez kínzás h megvan kötve...jó az én kutyiim 1 éves és az udvaron alszik, ha esik az eső kint ázik XD és lenne hova bemennie de nem tesz...kitudja h miért??:D de ez akkor is kínzás! minden kutya más! van amelyik szereti a vizet, van aamelyik nem....szoval sztem szólj vmien állatvédőnek(?)

2012. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!