Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miben hozzam el a kiskutyát?...

Miben hozzam el a kiskutyát? Miben szállíthatom a kölyköt?

Figyelt kérdés
Barátnőmtől kellene elhoznom az újdonsült kiskutyámat, azonban elfelejtettem utazó tatyót venni neki.Miben hozhatom el amit itthon is találok? Kicsike, még csak 6 hetes, de barátnőm elutazik hosszú időre, ezért muszály már holnap reggel elhoznom tőle.Tömegközlekedéssel utazok majd
2011. dec. 15. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Esetleg barátnődnek nincs egy hordozója kölcsönbe? Ha nincs, akkor szerintem egy sima karton dobozba is belerakhatod csak béleld ki neki valamivel. Milyen hosszú útról van szó?
2011. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy nem tudom milyen fajtáról van szó, de 6 hetesen nem olyan nagy, már olvastam olyat is, hogy valaki a kabátja alá bújtatta.:) Persze, ha hosszú útról van szó, nem biztos, hogy ez célszerű megoldás.
2011. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
20 perces vonat út.Esetleg olyat nem lehet csinálni, hogy egy táskámat(válltáskát) kibélelek valamivel és abba teszem bele? Am Francia bulldog
2011. dec. 15. 21:38
 4/17 anonim ***** válasza:
Én már srácon hátizsákban is láttam. A blökinek csak a feje volt kint. Egy kisebb utazótáskát is kibélelhetsz neki, de ha belefér, akkor egy válltáskába is beleteheted, csak tegyél bele mondjuk egy szatyrot hogy a táskának ne legyen baja és egy törölközőt, hogy arra pisiljen. 20 perc nem olyan sok idő, de a hidegtől nem árt védeni. Volt aki egy sima szatyorba (ilyen öreg néniknél szokott lenni, vastagabb) tette bele. Azt kibélelte és belepakolta és szállítmányozta. A lényeg hogy kényelmesen elférjen és hogy ne csurgasd végig az utat vele:) Sok sikert.
2011. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Szerintem is jó lesz a táska is, a 20 perc pedig valóban nem olyan sok, csak tartsd melegen és ne zárd rá a tatyót.:D

2011. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ölben, kabát alatt.
2011. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Most akkor te utazol el vagy a barátnőd?

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2465745-franc..


Értsd már meg, hogy amire készülsz az oltári nagy felelőtlenség!

2011. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes francia bulldog, gratula.

Ez egy eleve nagyon kényes, beteges fajta, a legjobb tenyésztőknél is nehéz egészséges kutyát találni, nemhogy egy mocskos szaporítónál.

2011. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én inkább kibírnám a helyedben azt a két hetet. Egy kicsit nézd a kutya érdekeit is, ha már nem választhatta meg hova szülessen...
2011. dec. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem kritikát kértem, hanem tanácsot! Nem tudom, de szerintem ha a kislányomat el tudom gondozni, a kutyust is!
2011. dec. 16. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!