Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok csinálni? Ellopták...

Mit tudok csinálni? Ellopták csivava kiskutyám az udvarról.

Figyelt kérdés
Sejtem is hogy a környékbeli vki tette, de az már elvitte a környékből is.Nagyon el vagyok keseredve.Hova fajul a világ?:(
2009. máj. 18. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

beszeld meg anyukáddal és mond meg neki hogy tegyetek bejelentést ismeretlen tettes/ek ellen...

amúgy milyen kerítésetek van hogy ellopták? és mennyi idős a kutyus? sok sikert hogy megtaláljájk és hogy ne legyen semmi baja...

2009. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. lehetőség: Tarts inkább rotit... :)

2. lehetőség: Komolyra fordítva a szót, jelentsd be a rendőrségen, aztán sajnos nem tehetsz mást, mint vársz, hátha hazakerül, reméljük épségben!

2009. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a yorkimat lopták el :( :( ( már 350eerért lehetne eladni de mind1,törzskönyves mini yorki volt) és bementünk a rendőrségre anyuval és a rendőrök kiröhögtek mindket a szemünk láttára és mondták,hogy majd tesznek valamit az ügy érdekében közben röhögtek!Persz b*sztak csinálni valamit!Kiplakátoztunk mindent,rádiókbabemondattuk (fm,petőfi rádió stb..) de nem ért semmit.11 éves voltam most 13 vagyok.Most van egy beagle kiskutyám (már mondjuk nem kicsi :) )Szóval probálj mindent megtenni az ügy érdekében!Eggyüt érzek veled és 1 évig minden este sírtam utána 3 éves volt mindent velem csinált egy tálból ettün,eggyüt aludtunk,tanultunk mindent eggyüt csináltök még tusolni is bejött velem ( a kádba azért nem :)) szóval nagyon SAJNÁLOM!
2009. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az együttérzést, már a sírástól fáj a fejem!

A rendőrök nem keresik és mivel nagy értékű kutyáról van szó már biztos el is adták!!!:(

2009. máj. 18. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van chipje,akkor csak jelentsd be,h eltünt az állatorvosoknál.


Remélem megtalállják a kutyusodad.Nagyon sajnálom.Sok sikert. :)

2009. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!